Demi Lovato przerywa milczenie i pisze wzruszający list do fanów!

Demi Lovato w stanie stabilnym, ale odwołuje koncerty
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Demi Lovato czuje się już lepiej! Gwiazda przerywa milczenie po przedawkowaniu narkotyków. Artystka dziękuje fanom na całym świecie za wsparcie i zapowiada, że będzie starała się walczyć ze swoim uzależnieniem.

Demi Lovato napisała wzruszający list na swoim Instagramie. Piosenkarka podziękowała fanom za wsparcie i obiecała dalsza walkę z uzależnieniem.

W tym tygodniu gwiazda powinna opuścić szpital, gdzie od razu trafi do ośrodka leczenia uzależnień!

Demi Lovato przerywa milczenie po przedawkowaniu!

Oto co napisała piosenkarka do fanów:

– Nauczyłam się, że moja choroba nie jest czymś co zniknie z czasem. Muszą z nią walczyć cały czas. Chciałabym się teraz skoncentrować na swoim zdrowiu i na próbie wyjścia z nałogu – napisała Demi Lovato. – Nigdy nie zapomnę miłości jaką mi okazaliście.

24 lipca Demi Lovato trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny. Artystka otrzymała od razu narcan, czyli lek znoszący działanie opioidów.

Rzecznik artystki zapewnił, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre informacje podawane przez prasę nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

Artystka w marcu tego roku świętowała 6 lat trzeźwości. Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską. Jej płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to “Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, “Liberation”.

Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji “Książę Czaruś” (“Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

https://instagram.com/p/BmHH69KlY3L/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!