Bazzi i Camila Cabello nagrali razem nową wersję utworu “Beautiful”!

Nowa wersja różni się od tej z albumu właśnie dzięki udziałowi Camili, z którą Bazzi odbył tournée po Ameryce Północnej

Bazzi i Camila Cabello nagrali razem nową wersję utworu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Bazzi, wybitnie utalentowany 20-letni amerykański artysta, ujawnił nową wersję singla z wydanej w kwietniu 2018 roku debiutanckiej płyty “Cosmic”. Jest nim piosenka “Beautiful”, w której gościnnie śpiewa Camila Cabello.

“Z Camilą pracowało się świetnie, ponieważ dodała do piosenki klimatu, o który mi chodziło. To ukłon dla nostalgicznej muzyki z lat 80. Moim zdaniem udało jej się to doskonale uchwycić” – mówi Bazzi o współpracy z Camilą.

Wokalistka po raz pierwszy usłyszała utwór “Beautiful” właśnie podczas wspólnej trasy z 20-latkiem ze stanu Michigan.

“Zakochiwałam się w tej piosence coraz bardziej i bardziej, słysząc ją każdej nocy na backstage’u. Parę tygodni temu miałam wolny dzień od koncertu, więc weszłam do studia w Waszyngtonie i dopisałam oraz dograłam zwrotkę do utworu. W tej chwili to jedna z moich ulubionych kompozycji. Mam nadzieję, że fani pokochają ją równie mocno, jak ja” – powiedziała Camila Cabello.

Do tej pory piosenki “Beautiful” w wersji z płyty “Cosmic” posłuchano w streamingu ponad 500 mln razy. Teledysk do niej obejrzano ponad 10 mln razy.

Ze wspomnianej płyty “Cosmic” pochodzi singlowy przebój “Mine“. Billboard zaliczył utwór do 50 najlepszych, jakie do tej pory pojawiły się w 2018 roku. Singlowa kompozycja uzyskała w USA status platynowy (także w KanadzieAustraliiNowejZelandii i Szwecji). Do tej pory utwór przesłuchano w streamingu ponad 563 mlnrazy. “Mine” osiągnął pierwszą pozycję na listach Apple Music (“Pop Streaming”) iShazam (“Global Top 100”). Wideoklip do “Mine” obejrzano na YouTubie blisko 94 mln razy.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

Bazzi, Camila Cabello – Beautiful

zespoły weselne