MUZOTAKTMUZYKANowy singielEmma Zander prezentuje nowy singiel "My Generation"

Emma Zander prezentuje nowy singiel “My Generation”
E

Teledysk do piosenki ukaże się 17 sierpnia

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

W zeszłym roku Emma Zander wydała swój pierwszy solowy singiel pt. “Pioneers”. Teraz powraca z kolejnym utworem zatytułowanym “My Generation”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Emma Zander powraca z nowym kawałkiem pt. “My Generation”. To piosenka, która sprawia, że ​​chcesz tańczyć. Premiera teledysku odbędzie się już 17 sierpnia br.

REKLAMA

“My Generation” to prawdziwy hymn milenijny. Niwelując różnicę między samoświadomością a obsesją na punkcie samego siebie, piosenka jest hymnem dla obsesyjnej na punkcie selfie kultury Instagrama.

Emma Zander urodziła się w Nowym Jorku, gdzie następnie przeniosła się na zachodnie wybrzeże, do Los Angeles. Artystka śpiewa o tym, co to znaczy być dwudziestolatkiem w dzisiejszym świecie.

W 2017 roku wydała singiel z Corporate Slackrs, “Electric Sky”, który został wybrany jako utwór przewodni festiwalu ‘Electric Daisy Carnival Vegas’. W tym samym roku Zander gościnnie pojawiła się w piosence Corporate Slackrs “Wasted Love”, a także nagrała singiel “Bella” z rapem Bryce Vine.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA