Mac Miller z Thundercatem w NPR

Mac Miller z Thundercatem w NPR
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Mac Miller z pomocą Thundercata wykonał na żywo w ramach serii “Tiny Desk Concert” piosenki z nowego albumu.

Mac Miller pojawił się w ostatnim odcinku serii “Tiny Desk Concert”. Z pomocą kapeli, wśród członków której pojawił się Thundercat artysta wykonał kompozycje “What’s the Use?” “Small Worlds” oraz “2009”. Zapis minikoncertu można zobaczyć poniżej.

“Swimming” to piąty w dyskografii studyjny materiał młodego rapera z Pittsburgha. Mac Miller miał już okazję współpracować z takimi tuzami muzyki jak Kendrick Lamar czy Cee Lo Green. “Swimming” jest następcą płyty “The Divine Feminine” z 2016 roku, która dotarła do drugiej pozycji na Billboardzie. Pojawili się na niej gościnnie wspomniani Kendrick Lamar i CeeLo Green, a także Robert Glasper, Anderson .Paak, Bilal i Ty Dolla Sign.

Płytę “Swimming” promowały piosenki “Small Worlds”, “Self Care” oraz “What’s The Use?” – zilustrowana teledyskiem inspirowanym filmem “Kill Bill”.

Mac Miller ostatnio pojawił się na czołówkach z powodu rozstania z Arianą Grande i jeździe samochodem pod wpływem.

Mac Miller to amerykański raper z Pittsburgha. Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!