MUZOTAKTNEWSYGwiazdyJennifer Lopez jako ponętna striptizerka

Jennifer Lopez jako ponętna striptizerka
J

REKLAMA
REKLAMA

Jennifer Lopez zagra główna rolę w filmie „Hustlers”, którego bohaterkami będą byłe striptizerki. Już teraz szczegóły na MUZOTAKT.pl

Jennifer Lopez zagra nieformalną przywódczynię grupy.

Film powstaje na podstawie artykułu Jessiki Pressler z New York Magazine „The Hustlers at Scores”. Autorka opisała grupę pięknych byłych striptizerek, które stworzyły grupę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Reżyseruje Lorene Scafaria.

REKLAMA

– Nie ma na świecie innej aktorki, która mogłaby pokazać te skomplikowaną postać lepiej niż Jennifer Lopez – mówi Lorene Scafaria. – To po prostu jest Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje „If You Had My Love”, „I’m Real”, „On the Floor”, „Jenny from the Block”, „Play” czy „All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album „A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, „Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu „Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA