Jennifer Lopez jako ponętna striptizerka

Jennifer Lopez szuka tancerzy w telewizji
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Jennifer Lopez zagra główna rolę w filmie “Hustlers”, którego bohaterkami będą byłe striptizerki. Już teraz szczegóły na MUZOTAKT.pl

Jennifer Lopez zagra nieformalną przywódczynię grupy.

Film powstaje na podstawie artykułu Jessiki Pressler z New York Magazine “The Hustlers at Scores”. Autorka opisała grupę pięknych byłych striptizerek, które stworzyły grupę wykorzystującą swoich klientów, bogatych maklerów z Wall Street. Reżyseruje Lorene Scafaria.

– Nie ma na świecie innej aktorki, która mogłaby pokazać te skomplikowaną postać lepiej niż Jennifer Lopez – mówi Lorene Scafaria. – To po prostu jest Jennifer Lopez.

Jennifer Lopez obecna jest na scenie od ponad 30 lat. Filmy z jej udziałem przyniosły dochód blisko 3 miliardów dolarów, a jej płyty sprzedały się w nakładzie przekraczającym 80 milionów egzemplarzy.

W dorobku ma przeboje “If You Had My Love”, “I’m Real”, “On the Floor”, “Jenny from the Block”, “Play” czy “All I Have”. Dyskografię Amerykanki zamyka album “A.K.A.”, który miał premierę w czerwcu 2014 roku. Obecnie Lopez pracuje nad nową płytą, “Por Primera Vez”. Ostatnio można ją było oglądać w serialu “Uwikłana”, w Polsce emitowanym na TV Puls.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne