Ariana Grande niebawem pojawi się w Carpool Karaoke

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Ariana Grande udaje, że nie wie po co James Corden uczy się jej tekstów na pamięć. Wszystko jednak zapowiada, że piosenkarka wystąpi w programie “Carpool Karaoke”. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Ariana Grande i James Corden zapowiadają nadchodzący odcinek w programie “Carpool Karaoke”. Choć, trzeba przyznać obydwoje zrobili to w dość specyficzny sposób.

James Corden wrzucił na Twittera kartki z tekstami piosenek Grande sugerując, że właśnie uczy się ich na pamieć. Ariana Grande szybko zareagowała na to wpisem: “To chore, po co to robić?”.

Informacja, że wokalistka wkrótce wystąpi w popularnym show Jamesa Cordona ucieszyła fanów na całym świecie.

Ariana Grande nowa płyta

Przypomnijmy, że za dziesięć dni na rynku pojawi się nowy krążek Grande zatytułowany “Sweetener”. Na krążek trafi 15 utworów, w tym m.in. singiel „No Tears Left To Cry”, który okupuje szczyty list przebojów na całym świecie, wyprodukowany przez Pharrella utwór „The Light Is Coming” z Nicki Minaj oraz duet z Missy Elliott. Na albumie nie zabraknie też ostatniego singla “God is a woman”. “Sweetener” to czwarty album w karierze Ariany Grande.

Lista utworów Sweetener – Ariana Grande:

1. Raindrops
2. Blazed (feat.Pharrell Williams)
3. The Light Is Coming (feat. Nicki Minaj)
4. R.E.M
5. God Is a Woman
6. Sweetener
7. Successful
8. Everytime
9. Breathin
10. No Tears Left to Cry
11. Borderline (feat. Missy Elliott)
12. Better Off
13. Goodnight N Go
14. Pete Davidson
15. Get Well Soon

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”.

Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Gwiazda nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne