Złota Kylie Jenner i prorok Travis Scott (zobacz klip “Stop Trying to Be God”)

W piosence udzielają się James Blake, Kid Cudi, Philip Bailey oraz na harmonijce Stevie Wonder

Travis Scott opublikował teledysk do piosenki “Stop Trying to Be God”, która promuje album zatytułowany “Astroworld”. W klipie pojawia się dziewczyna rapera – Kylie Jenner. Zobaczcie już teraz na MUZOTAKT.pl

Travis Scott i Kylie Jenner to jedna z najgorętszych par ostatnich miesięcy. Raper właśnie opublikował nowy klip, w którym między innymi gra proroka. Najpierw zajmuje się wypasem owiec, potem chrzci ludzi na rzecze, a na końcu jest wielkim smokiem, który zapowiada apokalipsę.

Dziewczyna rapera, Kylie Jenner pojawia się w krótkiej scenie – cała w złocie. Klip wyreżyrował Dave Mayers.

Travis Scott to raper i producent z Houston, z Teksasu.

W 2012 roku podpisał kontrakt z Epic Records. Na koncie ma trzy albumy “Rodeo” (2015), “Birds in the Trap Sing McKnight” (2016) oraz “Astroworld”. Z drugiego pochodzi numer “Goosebumps”.

Kylie Jenner

Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show “Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr.

Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając 20 lat. O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki.

Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium. Ostatnio zagrała w filmie “Ocean’s 8”.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!