MUZOTAKTTeledyskiZłota Kylie Jenner i prorok Travis Scott (zobacz klip "Stop Trying to Be God")

Złota Kylie Jenner i prorok Travis Scott (zobacz klip „Stop Trying to Be God”)
Z

W piosence udzielają się James Blake, Kid Cudi, Philip Bailey oraz na harmonijce Stevie Wonder

REKLAMA
REKLAMA

Travis Scott opublikował teledysk do piosenki „Stop Trying to Be God”, która promuje album zatytułowany „Astroworld”. W klipie pojawia się dziewczyna rapera – Kylie Jenner. Zobaczcie już teraz na MUZOTAKT.pl

Travis Scott i Kylie Jenner to jedna z najgorętszych par ostatnich miesięcy. Raper właśnie opublikował nowy klip, w którym między innymi gra proroka. Najpierw zajmuje się wypasem owiec, potem chrzci ludzi na rzecze, a na końcu jest wielkim smokiem, który zapowiada apokalipsę.

Dziewczyna rapera, Kylie Jenner pojawia się w krótkiej scenie – cała w złocie. Klip wyreżyrował Dave Mayers.

Travis Scott to raper i producent z Houston, z Teksasu.

REKLAMA

W 2012 roku podpisał kontrakt z Epic Records. Na koncie ma trzy albumy „Rodeo” (2015), „Birds in the Trap Sing McKnight” (2016) oraz „Astroworld”. Z drugiego pochodzi numer „Goosebumps”.

Kylie Jenner

Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show „Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr.

Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając 20 lat. O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki.

Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium. Ostatnio zagrała w filmie „Ocean’s 8”.

▸ Przeczytaj również: Fall Out Boy przerabiają wielki przebój Ariana Grande (WIDEO)

zespoły weselne

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA