Avicii i Chris Martin: Nowa piosenka może zostać wkrótce wydana

Avicii: Pogrzeb tylko dla najbliższych!
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Avicii zostawił blisko 200 niedokończonych kompozycji. Na wokalu udziela się Chris Martin, znany z grupy Coldplay. Więcej szczegółów już teraz na MUZOTAKT.pl

Carl Falk, jeden z najbliższych współpracowników Avicii umieścił na Instagramie post, z którego wynika, że pracuje nad niedokończonymi kompozycjami zmarłego muzyka. Wśród nich jest miedzy innymi kompozycja “Heaven”, w której udziela się na wokalu Chris Martin.

Avicii zmarł 20 kwietnia 2018 roku.

Avicii swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 2007 roku. Drzwi do największych klubów Europy otworzył mu jednak wydany w 2010 roku singel “Seek Bromance”, który zdobył listy przebojów m.in. w Belgii, Holandii, ojczystej Szwecji, a także, jako wersja z wokalem, w Wielkiej Brytanii. Od tego momentu kariera DJ-a nabrała rozpędu, a jego utwory regularnie zaczęły trafiać na wysokie miejsca rankingów muzycznych na całym świecie.

Grupa Coldplay w dorobku ma siedem płyt, z których ostatnia to “A Head Full Of Dreams” z grudnia 2015 roku.

Na całym świecie ich albumy znalazły ponad 80 milionów nabywców. Zespół 14 lipca wydał EP-kę “Kaleidoscope”. Muzycy 18 czerwca 2017 roku wystąpili na PGE Narodowym w Warszawie.

Gwyneth Paltrow ostatnio można było oglądać w filmach “Bezwstydny Mortdecai” i “Spider-Man: Homecoming”. Niedawno zakończyła prace na planie “Avengers: Wojna bez granic”.

Chris Martin z Coldplay i Gwyneth Paltrow razem na wakacjach (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

https://instagram.com/p/BmDJuWdBRUW/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

zespoły weselne