Dorota Osińska “Nić” (zobacz nowy teledysk)

We współpracy z Motion Pikczer powstał hipnotyzujący teledysk do utworu

Dorota Osińska uchyla rąbka tajemnicy i prezentuje drugi singiel pt. “Nić”. Utwór zapowiada album, który ukaże się 14 września 2018 nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Czasem proste, czasem poplątane – życie jest jak nić. Ale nie jest to nić bezbarwna. To od nas zależy, jakie kolory w nim zobaczymy.

„Nić” to muzyczna opowieść o tym, jaka drzemie w nas siła. Bierzmy los we własne ręce – szczególnie wtedy, gdy świat wywróci się do góry nogami, bo wiele od nas zależy – mówi Dorota Osińska o swoim najnowszym singlu pt. „Nić”, zapowiadającym jej nową płytę, której premiera już 14 września.

Dorota Osińska zakończyła prace nad swoim czwartym albumem.

Płyta ukaże się we wrześniu br. nakładem Wytwórni Muzycznej MTJ. Przed premierą artystka prezentuje autorskie utwory z nowego krążka. Pierwszy singiel „Jasna ciemna” został entuzjastycznie przyjęty przez fanów i dziennikarzy muzycznych. Dorota Osińska – Jasna Ciemna

Fani Doroty Osińskiej już nie mogą doczekać się, aż usłyszą cały materiał. Jeszcze chwilę musimy poczekać, ale utwory „Nić” i „Jasna ciemna” zapowiadają bardzo ciekawy album. Na pewno będzie to płyta inna niż poprzednie – więcej w niej melodyjnego pop-rocka, zróżnicowane utwory doskonale skomponowane i zaaranżowane przez Pawła Steczka w pełni ukazują możliwości i wrażliwość wokalistki, za które pokochali ją słuchacze.

Dorota Osińska, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja “Calling You” przekroczyła już 12 milionów wyświetleń w Internecie, tak mówi o albumie:

“Ta płyta jest bardzo, bardzo moja. Całe życie mówiłam, że nie napiszę nigdy żadnego tekstu, ale tak to jest, że koło czterdziestki czasami kobiety zaczynają robić rzeczy, co do których się zarzekały, że nigdy ich nie zrobią, i to jest ten moment w moim życiu”.

Po raz pierwszy cały materiał z nowego albumu usłyszmy na koncercie, który obędzie się 22 sierpnia w Parku Rydza Śmigłego w Warszawie podczas ArtPark 2018. Zapraszamy na koncert promujący nową płytę Doroty Osińskiej. Przedpremierowo podczas wydarzenia będzie można nabyć nowy album artystki.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!