MØ z Diplo w drodze do Nibylandii

Klip w całości rozgrywa się na statku

MØ opublikowała teledysk do piosenki “Sun in Our Eyes”.

– Piostruś Pan i zagubieni chłopcy, płyną zamiast lecieć, w stronę odległych krain – napisała MØ. – Na drodze do Nibylandii – dodał Diplo.

– Od razu pokochaliśmy tę piosenkę z Diplo – mówi MØ. – Kompozycja jest dla mnie wyjątkowo, bo ma te dwa składniki które uwielbiam: pozytywne przesłanie i odrobinę melancholii.

Longplay “Forever Neverland” z którego pochodzi piosenka ukaże się 19 października nakładem Columbia Records.

MØ zagra z Almą 21 listopada w warszawskim klubie Stodoła.

Kilka miesięcy temu MØ wydała mini-album “When I Was Young”, jej pierwszy autorski projekt od czasu debiutanckiego albumu “No Mythologies to Follow”. EP-ka pojawiła się po trzyletniej serii hitów singlowych i miała być swoistym zamknięciem pewnego etapu, przygotowaniem na pełny album nr 2. Już w 2018 roku MØ powróciła na listy przebojów radiowych i listy przebojów streamingowych dzięki kilku bardzo udanym współpracom z Diplo (“Get It Right”), Jackiem Antonoffem (“Never Fall In Love”), Almą (“Dance For Me”) i Noah Cyrus (“We Are F ** ked”) Pojawiła się także jako członkini super grupy, która na antenie BBC Radio 1 Live Lounge wykonała wspólnie z Dua Lipą “IDGAF”, zaraz obok Charli XCX, Zary Larsson i Almy.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne