Dave Grohl gra na wszystkich instrumentach w filmie “Play”

Dave Grohl opublikował wyjątkowy dokument “Play” pokazujący proces twórczy artysty.

“Play” to dwuczęściowy mini-film dokumentalny wyreżyserowany przez lidera Foo Fighters Dave’a Grohla z pomocą twórcy Sound City/Sonic Highways Marka Monroe, opowiadający o wyzwaniach i splendorze płynącym z bycia muzykiem.

Część pierwsza to opowieść o miłości do grania i związku, jaki każdy muzyk ma z instrumentem, na którym gra. To też przedstawienie powodów, dla których Dave Grohl zdecydował się podjać tego nietypowego wyzwania. Część druga to 23-minutowy film z muzyczną improwizacją w całości na 7 instrumentach zagraną przez Dave’a Grohla

Interaktywne video “Play” można zobaczyć na stronie play.roswellfims.com. Każdy oglądający zdecyduje którą ścieżkę audio lub video obserwować. Wybierać można każdy instrument oddzielnie, albo wszystkie razem. Opcja wyboru/zmiany instrumentu dostępna jest w każdej chwili podczas trwania utworu. Do pobrania są również nuty utworu.

Najnowszy longplay Foo Fighters, “Concrete and Gold” ukazał się w 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!