Justin Bieber ma nową fryzurę!

Hailey Bieber Justin Bieber i Hailey Baldwin bliscy ślubu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Justin Bieber przygotowuje się do ślubu. Prace idą pełną parą. Gwiazdor planuje ślub z modelką Hailey Baldwin.

Justin Bieber został przyłapany wczoraj ze swoją narzeczoną Hailey Baldwin w nowojorskim zakładzie fryzjerskim Cutler Salon. Nową fryzurę gwiazdora można zobaczyć pod tym adresem.

Justin Bieber zapewnia, że w jego w najbliższych planach jest tylko jedna sprawa: ślub. Wokalista został niedawno zaczepiony przez paparazzi, który zapytał Biebera jakie są jego plany. Artysta odpowiedział, że małżeństwo. Zapytany kto jest wybranką, wskazał na towarzyszącą mu Hailey Baldwin. Poniżej można zobaczyć filmik zrealizowany przez portal TMZ.

24-letni wokalista oświadczył się 21-letniej modelce na Bahamach. Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się do dłuższego czasu, ale ostatnio media nie pisały zbyt wiele na temat romansu pary, więc informacja ta była nieco zaskakująca.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie “Ocean’s 8”.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”. Kilka dni temu w sieci pojawiła się nowa piosenka DJ-a Khaleda “No Brainer” z dość pokaźnym udziałem Justina Biebera.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne