Rita Ora nago! Gwiazda wygląda jak milion dolarów (ZDJĘCIA)

Rita Ora nago! Gwiazda wygląda jak milion dolarów (ZDJĘCIA)
fot. Instagram / Rita Ora © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rita Ora znów szokuje. Ostatnio mogliśmy podziwiać pikantne zdjęcie z nagą piersią, teraz wokalistka pokazała się w bikini!

Rita Ora wie jak zainteresować swoich fanów. W oczekiwaniu na nową muzykę wokalistka zaliczyła odważną sesję w basenie! Nowe zdjęcie, które opublikowała gwiazda wzbudziło wielkie zainteresowanie wśród fanów na całym świecie.

28-letnia wokalistka może pochwalić się zawrotną liczba 13,6 milionów obserwujących na Instagramie. Od dawna było jasne, że piosenkarka nie boi się śmiałych zdjęć.

Rita Ora obiecuje od dłuższego czasu drugi album, ale data premiery ciągle jest przesuwana. W tej chwili obowiązuje termin jesienny. Debiutancka płyta wokalistki “Ora” ukazała się w 2012 roku.

Obecnie wokalistka i aktorka Rita Ora otrzymała rolę w filmie “Detective Pikachu”.

Obraz powstanie na podstawie gry “Detective Pikachu”, której akcja rozgrywa się w świecie Pokemonów. Tytułowym bohaterem jest inteligentny detektyw rozwiązujący różne zagadki, którego sportretuje Ryan Reynolds (“Deadpool”). Partnerować mu będą Justice Smith (“Jurassic World: Upadłe królestwo”) i Kathryn Newton (“Wielkie kłamstewka”). Bill Nighy i Chris Geere zagrają ojca i syna. Udział potwierdziła wcześniej Suki Waterhouse, a teraz Rita Ora. Rola żadnej z pań nie została ujawniona.

Za scenariusz filmu “Detective Pikachu” odpowiadają Nicole Perlman i Alex Hirsch. Rob Letterman (“Rybki z ferajny”, “Podróże Guliwera”, “Gęsia skórka”) stanie za kamerą. Do kin aktorska produkcja trafi 10 maja 2019 roku. Przypomnijmy, że świat poznał Pokemony w roku 1996. Narodziły się w Japonii, stając się bohaterami gier wideo (sprzedano ich 279 milionów egzemplarzy) i kart (sprzedano ich 21,5 miliarda), a następnie serialu animowanego (19 sezonów). Zdobyły popularność w ponad 70 krajach na całym świecie. Ostatnio głośno zrobiło się o nich za sprawą gry “Pokemon Go”.

Rita Ora na koncie ma udział w obrazach “Do utraty sił” czy “Szybcy i wściekli 6”. Zagrała też w filmie “Pięćdziesiąt twarzy Greya” i jego sequelach.

Urodziła się w Prisztinie, w ówczesnej Jugosławii. Jej rodzice pochodzili z Albanii. Matka jest katoliczką, ojciec muzułmaninem. Kiedy dziewczynka miała zaledwie rok, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Pierwszy i na razie jedyny album 27-latki, “Ora”, ukazał się w 2012 roku. Ostatnio nagrała z Liamem Payne’em piosenkę “For You” do filmu pt. “Nowego oblicza Greya”.

Jak Wam się podoba zmysłowa Rita Ora w takiej odsłonie?

Podobają się wam jej zdjęcia? Dajcie znać w komentarzu pod artykułem MUZOTAKT.pl

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Hi I’m Rita it’s nice to meet you 2018! 📸 @damon_baker

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Nowe zdjęcie Rity!

Run the Roads. #restinbitchface

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita na urodzinach swojej najlepszej przyjaciółki!

Piosenkarka chciała podkreślić wielką przyjaźń i przypomnieć wspólną oraz szaloną wyprawę ze swoją przyjaciółką do Afryki.

Wcześniej wokalistka już publikowała odważne foty!

Sundaze.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Happy 4th to all my Americano’s 🇺🇸

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Morning Vegas.

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

zespoły weselne