Nicki Minaj wystąpi podczas gali MTV Video Music Awards 2018

Transmisja z gali w nocy 20 sierpnia!

Nicki Minaj wystąpi podczas gali MTV Video Music Awards 2018
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gwiazda światowego formatu, Nicki Minaj ponownie wystąpi podczas gali MTV Video Music Awards 2018. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Stacja MTV zdradziła, że podczas gali MTV VMA 2018 na scenie zobaczymy światową gwiazdę Nicki Minaj, która wystąpi w legendarnym miejscu w Nowym Jorku dzięki współpracy z PEPSI®.

Będzie to pierwszy występ gwiazdy odkąd wydała swój najnowszy album “Queen”. Będzie to także pierwszy raz, kiedy występ w ramach gali MTV VMA będzie transmitowany z sekretnej lokalizacji w Nowym Jorku.

Niedawno ogłoszono, że na gali pojawi się Jennifer Lopez, która odbierze nagrodę “Michael Jackson Video Vanguard Award”. Gwiazda wystąpi na scenie po raz pierwszy od 2001 roku. Podczas MTV VMA 2018 zobaczymy również Arianę Grande, Travisa Scotta, Shawna Mendesa, Post Malone oraz Ryana Teddera, który wystąpi wraz z raperem Logic.

Gala wręczenia nagród MTV VMA odbędzie się w Radio City Music Hall w Nowym Jorku i transmitowana będzie na żywo w ponad 180 krajach docierając do ponad pół miliarda gospodarstw domowych na całym świecie. Transmisja na MTV Polska w nocy 20 sierpnia o godz. 03:00.

Producentami wykonawczymi MTV VMA 2018 są Bruce Gillmer i Jesse Ignjatovic Za produkcję odpowiada Melanie Block. Kierownikiem muzycznym jest Amani Duncan, a za artystów odpowiada Wendy Plaut.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

zespoły weselne