Aktor i piosenkarz Justin Timberlake został pisarzem

Justin Timberlake - Man of the Woods: Szczegóły nowej płyty
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Człowiek renesansu Justin Timberlake właśnie został pisarzem.

Justin Timberlake oznajmił właśnie, że napisał książkę, która jest zbiorem “anegdot, refleksji i obserwacji o życiu i pracy artysty”. Książka pod tytułem “Hindsight & All The Things I Can’t See In Front Of Me” trafi do księgarń 30 października nakładem HarperCollins.

Poza przemyśleniami Justina Timberlake’a w publikacji znajda się “setki zdjęć z prywatnego archiwum muzyka od wczesnej młodości aż do czasów współczesnych”

W pisaniu wokalistę wspomagała Sandra Bark, która ma na koncie książki Kat Von D oraz Cameron Diaz.

Justin Timberlake sprzedał dotychczas ponad 32 miliony albumów i wyprzedał największe sale koncertowe na całym świecie.

Zdobył też niezliczoną liczbę nagród i nominacji oraz zyskał status jednej z najbardziej poważanych i wpływowych osób w show-businessie. Zdobyły szereg certyfikatów sprzedaży. Timberlake pięć razy podbił listę singli Billboard Hot 100, a 17 razy jego utwory znalazły się w pierwszej dziesiątce amerykańskiego zestawienia najpopularniejszych piosenek. Album, “Man of the Woods”, miał premierę 2 lutego 2018 roku.

Justin Timberlake w ostatnich latach angażuje się też w przedsięwzięcia aktorskie. Wkrótce pojawi się na planie filmu “Spinning Gold”, którego bohaterem będzie Neil Bogart, twórca Casablanca Records.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj wydała nowy album “Queen” (posłuchaj w całości)

https://instagram.com/p/BmTUH_glPQ4/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!