Kylie Jenner może już pić! Na 21 urodziny dostała Rolls-Royca (ZDJĘCIA)

Kylie Jenner może już pić! Na 21 urodziny dostała Rolls-Royca
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Na 21 urodziny Kylie Jenner dostała do Travisa Scotta białego, oldschoolowego Rolls-Royce’a.

Kylie Jenner, której majątek jest wyceniany już na blisko miliard dolarów, właśnie została pełnoletnia i może legalnie pić alkohol w klubach nocnych.

Do klubów będzie mozga pojechać z pompą, bo jej obecny chłopak, Travis Scott, kupił jej w prezencie białego, oldschoolowego Rolls-Royce’a.

Sam Travis Scott zresztą też miał powody do świętowania, gdyż jego najnowszy album “Astroworld” zadebiutował na pierwszej pozycji listy Billboardu detronizując Drake’a.

Travis Scott to raper i producent z Houston, z Teksasu. W 2012 roku podpisał kontrakt z Epic Records. Na koncie ma trzy albumy “Rodeo” (2015), “Birds in the Trap Sing McKnight” (2016) oraz “Astroworld”. Z drugiego pochodzi numer “Goosebumps”.

Debiut Kylie Jenner

Jeszcze 10 lat temu, gdy kanał E! rozpoczynał emisję reality show “Z kamerą u Kardashianów”, nikt nie spodziewał się, że w ciągu dekady główną gwiazdą rodziny Kardashian zostanie najmłodsza i najbardziej niepozorna z sióstr.

Po latach obcowania z kamerami i kilkunastu sezonach serialu niegdyś skromna i cicha Kylie jest teraz sławna, piękna, bogata i zakochana – to wszystko mając 21 lat.

O jej kosmetyki, ubrania sygnowane nazwiskiem czy aplikacje biją się wszystkie nastolatki na świecie, a każdy reklamowany przez nią produkt wyprzedaje się jak świeże bułeczki. Nazywana królową social media czy boginią selfie, młoda kobieta ma ogromny talent do interesów i stara się go wykorzystać na każdej płaszczyźnie swojej działalności, budując w ekspresowym tempie swoje imperium. Ostatnio zagrała w filmie “Ocean’s 8”.

▸ Przeczytaj również: Michał Szpak powraca z nową płytą (sprawdź okładkę, tracklistę)

https://instagram.com/p/BmUeuekgMpT/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://instagram.com/p/BmT0tuOlzsZ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://www.instagram.com/p/BmWPO_pl2Bw/

https://www.instagram.com/p/BmWNsyFFqRh/

zespoły weselne

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!