Demi Lovato spędzi tydzień u psychiatry w Chicago

Clean Bandit i Demi Lovato Demi Lovato spędzi tydzień u psychiatry w Chicago
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Demi Lovato wyjechała na tydzień do Chicago na konsultacje ze specjalistą od uzależnień.

Po wyjściu ze szpitala Demi Lovato od razu została przetransportowana do kliniki odwykowej w Los Angeles. Lekarze z Kalifornii doradzili jej, by udała się do Chicago, gdzie urzęduje psychiatra specjalizujący się w uzależnieniach. Artystka ma spędzić w Chicago tydzień i wróci na odwyk do Los Angeles.

Demi Lovato odwołała trasę koncertową!

Amerykanka miała zagrać między innymi dwa razy w Meksyku oraz sześć razy w Ameryce Południowej w ramach trasy pt. “Tell Me You Love Me World Tour”. W listopadzie miała wystąpić w Chile, Argentynie i Brazylii.

Demi Lovato na odwyku!

Pod koniec lipca wokalistka trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny, gdzie otrzymała od razu narcan (lek znoszący działanie opioidów). Rzecznik artystki zapewniał, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre informacje podawane przez prasę nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

W ostatnim czasie szczyciła się jednak sześcioma latami bez substancji uzależniających. Gwiazda przeprosiła swoich fanów w emocjonalnym wpisie na Instagramie. Piosenkarka podziękowała fanom za wsparcie i obiecała dalsza walkę z uzależnieniem. W przeszłości piosenkarka przyznawała się m.in. do bulimii i samookaleczenia.

– Nauczyłam się, że moja choroba nie jest czymś co zniknie z czasem. Muszą z nią walczyć cały czas. Chciałabym się teraz skoncentrować na swoim zdrowiu i na próbie wyjścia z nałogu – napisała Demi Lovato. – Nigdy nie zapomnę miłości jaką mi okazaliście.

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską.

Jej płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to “Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, “Liberation”. Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji “Książę Czaruś” (“Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne