Mandaryna wraca z nowym singlem “Not Perfect”. Do utworu powstaje klip

Mandaryna wraca z nowym singlem
fot. Instagram © Wszelkie prawa zastrzeżone

Mandaryna, była żona Michała Wiśniewskiego, największe sukcesy na scenie muzycznej święciła ponad dekadę temu. Teraz zapowiada wielki powrót!

Mandaryna powraca. W mediach społecznościowych możemy zobaczyć już zapowiedź klipu. Na razie gwiazda nie zdradziła jeszcze, kiedy oficjalnie pojawi się singiel.

“Nie jestem idealna, ale wciąż zamierzam to robić” – czytamy pod wpisem piosenkarki.

“To ja, wiem, że kazałam wam długo czekać” i “Nikt nie chce być osądzany przez pryzmat przeszłości. Jesteście wolni, jak ja” – napisała Mandaryna pod kolejnymi fotografiami z planu, które możecie zobaczyć poniżej.

Przypomnijmy, że szerszej publiczności Mandaryna dała się pierwszy raz poznać jako tancerka grupy Ich Troje i partnerka lidera zespołu, Michała Wiśniewskiego.

W 2004 roku rozpoczęła solową karierę muzyczną. Wydała cover utworu „Here I Go Again” z repertuaru Whitesnake. Jej dwie pierwsze płyty, “Mandaryna.com” i “Mandarynkowy sen”, spotkały się z sukcesem komercyjnym w Polsce. Drugi album trafił na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się płyt w kraju. Na albumie znalazła się m. in. dyskotekowa wersja „You Give Love a Bad Name” zespołu Bon Jovi, wydana jako kolejny singel.

Mandaryna skandale!

W 2005 roku wywołała skandal medialny swoim występem na festiwalu sopockim, gdzie została skrytykowana za brak umiejętności wokalnych podczas śpiewania utworu „Ev’ry Night”. Po dwóch latach gwiazda zapowiedziała wydanie kolejnej nowej płyty. W lipcu 2007 roku ukazał się singel „Heaven”. Piosence towarzyszył kolejny skandal, bowiem uznana została za plagiat utworu „Jump” z repertuary Madonny.

W 2009 roku wydała swoją trzecią płytę “AOK”. Przy albumie pracowali znani producenci muzyczni z Bad Logic oraz amerykański DJ i remixer Josh Harris. Jednak album mimo kilku zdobytych nagród nie okazał się sukcesem komercyjnym i nie wszedł na listę sprzedaży w Polsce.

Mandaryna koniec kariery muzycznej!

Latem 2012 roku wokalistka zaprezentowała utwór „Bring the Beat”, utrzymany w stylu dance z elementami dubstepu. Singiel był zapowiedzią czwartego albumu piosenkarki, który do dnia dzisiejszego nie ukazał się. W styczniu 2013 na oficjalnym kanale Mandaryny w serwisie YouTube opublikowany został ilustrujący ten utwór teledysk.

W październiku 2013 roku piosenkarka ogłosiła koniec kariery muzycznej z uwagi na otwieranie nowych szkół tańca Mandaryna Dance Studio.

Czekacie na nowy teledysk Mandaryny?!

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

„It’s me, I know, I’ve let you wait so long…” 📽🎶

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

"(…) No one wants to be judged by the past. You are free, like me."🎶📽

A post shared by Marta Wisniewska (@marta.mandaryna) on

zespoły weselne