Nicki Minaj rapuje na temat Stephena Colberta (WIDEO)

Nicki Minaj wystąpi podczas gali MTV Video Music Awards 2018
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Nicki Minaj spontanicznie zarymowała na temat gospodarza w programie “The Late Show with Stephen Colbert”. Poniżej prezentujemy wideo z tego wydarzenia.

Nicki Minaj promuje najnowszy album “Queen”. Z tej oto okazji piosenkarka pojawiła się w programie “The Late Show with Stephen Colbert”.

Stephen Colbert zwrócił uwagę raperki na piosenkę “Barbie Dreams”, w której Nicki Minaj wymienia prominentnych raperów i informuje świat czemu się z nimi nie spotykała (są to m.in. Drake, Young Thug, Desiigner, DJ Khaled). Gospodarz programu zapytał co Nicki Minaj by zaśpiewała, gdyby jego umieściła na liście.

Artystka po sekundzie zastanowienia zarapowała: “I might [bleep] Stephen after the show / He gon’ come back to work with a magical glow”. Można to przetłumaczyć na “Mogłabym zrobić Stephena po programie / Wróci zachwycony i nic nie powie mamie”.

Na czwartej płycie otrzymaliśmy aż 19 piosenek. To solidnie przygotowany krążek, jakiego dawno nie było na rynku muzycznym!

Oto tracklista Nicki Minaj Queen:

1. Ganja Burns
2. Majesty ft. Eminem & Labrinth
3. Barbie Dreams
4. Rich Sex ft. Lil Wayne
5. Hard White
6. Bed ft. Ariana Grande
7. Thought I Knew You ft. The Weeknd
8. Run & Hide
9. Chun Swae ft. Swae Lee
10. Chun-Li
11. LLC
12. Good Form
13. Nip Tuck
14. 2 Lit 2 Late Interlude
15. Come See About You
16. Sir ft. Future
17. Miami
18. Coco Chanel ft. Foxy Brown
19. Inspirations Outro

Nicki Minaj zadebiutowała w 2010 roku płytą “Pink Friday”.

Dwa lata później wydała “Pink Friday: Roman Reloaded”. Trzeci album raperki, “The Pinkprint”, miał premierę w grudniu 2014 roku. Wszystkie wielokrotnie pokryły się platyną w Stanach Zjednoczonych. Sprzedała 20 milionów swoich singli, a piosenki z jej udziałem rozeszły się w 60 milionach. Artystka regularnie pojawia się w nagraniach innych muzyków. Jej ostatnia płyta “Queen” ukazała się 10 sierpnia.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne