MUZOTAKTNEWSYGwiazdyDemi Lovato: Nowe informacje - wiemy co przedawkowała gwiazda

Demi Lovato: Nowe informacje – wiemy co przedawkowała gwiazda
D

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Nie heroina, ale oksykodon w połączeniu z fentanylem były przyczyną przedawkowania u Demi Lovato.

Demi Lovato przedawkowała fentanyl i oksykodon. Przypomnijmy, że fentanyl to ten sam lek, który spowodował śmierć między innymi Prince’a, Toma Petty’ego oraz rapera Lil Peepa. Jest to ściśle reglamentowany silnie uzależniający lek przeciwbólowy. Fentanyl jest sto razy silniejszy od morfiny i uzależnia znacznie szybciej niż heroina.

REKLAMA

Po wyjściu ze szpitala Demi Lovato od razu została przetransportowana do kliniki odwykowej w Los Angeles. Lekarze z Kalifornii doradzili jej, by udała się do Chicago, gdzie urzęduje psychiatra specjalizujący się w uzależnieniach. Artystka ma spędzić w Chicago tydzień i wróci na odwyk do Los Angeles.

Demi Lovato odwołała trasę koncertową!

Amerykanka miała zagrać między innymi dwa razy w Meksyku oraz sześć razy w Ameryce Południowej w ramach trasy pt. “Tell Me You Love Me World Tour”. W listopadzie miała wystąpić w Chile, Argentynie i Brazylii.

Demi Lovato na odwyku!

Materiały promocyjne partnera

Pod koniec lipca wokalistka trafiła do szpitala z podejrzeniem przedawkowania heroiny, gdzie otrzymała od razu narcan (lek znoszący działanie opioidów). Rzecznik artystki zapewniał, że wokalistka jest pod opieką rodziny i podziękował za wyrazy współczucia i miłości. Stwierdził jednocześnie, że niektóre informacje podawane przez prasę nie były prawdziwe. Nie sprecyzował jednak czy chodzi o informacje dotyczące heroiny.

W ostatnim czasie szczyciła się jednak sześcioma latami bez substancji uzależniających. Gwiazda przeprosiła swoich fanów w emocjonalnym wpisie na Instagramie. Piosenkarka podziękowała fanom za wsparcie i obiecała dalsza walkę z uzależnieniem. W przeszłości piosenkarka przyznawała się m.in. do bulimii i samookaleczenia.

– Nauczyłam się, że moja choroba nie jest czymś co zniknie z czasem. Muszą z nią walczyć cały czas. Chciałabym się teraz skoncentrować na swoim zdrowiu i na próbie wyjścia z nałogu – napisała Demi Lovato. – Nigdy nie zapomnę miłości jaką mi okazaliście.

https://instagram.com/p/BmHH69KlY3L/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Demi Lovato zaczynała jako gwiazdą produkcji Disneya. Równolegle prowadzi karierę muzyczną i aktorską.

Jej płyta, “Confident” z 2016 roku, została nominowana do Grammy w kategorii Best Pop Vocal Album. Jej ostatni krążek to “Tell Me You Love Me ” z 2017 roku. Amerykana pojawiła się gościnnie na najnowszej płycie Christiny Aguilery, “Liberation”. Na ekranie Lovato można było oglądać w produkcjach “Glee”, “Od zmierzchu do świtu” i “Zoolander 2”. Użyczyła też głosu Smerfetce w animacjach “Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski”.

Demi Lovato można też usłyszeć w oryginalnej obrazie animacji “Książę Czaruś” (“Charming”) opowiadającej nieco inną wersję klasycznej bajki. Oto okazuje się, że aż trzy księżniczki są narzeczonymi Księcia Z Bajki.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA