Rihanna i Donald Glover kręcą film na Kubie

Rihanna i Donald Glover kręcą film na Kubie
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Rihanna i Donald Glover pracują razem na Kubie. I nie chodzi o muzykę a o nowy film pt. “Guava Island”.

Rihanna i Donald Glover na planie filmu “Guava Island” na Kubie. Szczegóły produkcji nie są znane. Jak się dowiedzieliśmy za kamerą stoi Hiro Murai, z którym Childish Gambino współpracował przy okazji teledysku do piosenki “This Is America”.

W filmie poza wokalistką i raperem mają pojawić się także znana z “Czarnej Pantery” Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Donalda Glovera można było niedawno zobaczyć w filmie “Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” jako Lando Calrissiana. Muzyczny dorobek artysty zamyka album “Awaken, My Love!” z 2016 roku.

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction “Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz “Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na “Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato: Nowe informacje – wiemy co przedawkowała gwiazda

zespoły weselne