Childish Gambino i Issa Rae na dobroczynnej gali Rihanny

Childish Gambino i Issa Rae na dobroczynnej gali Rihanny
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Childish Gambino i Issa Rae wystąpią na dobroczynnej gali Diamond Ball 2018. Rihanna organizuje Diamond Ball już po raz czwarty. W tym roku zamożni goście pojawią się 13 września w Cipriani na Wall Street w Nowym Jorku.

– Issa Rae i Childish Gambino byli wymarzonym duetem na czwarty doroczny Diamond Ball – Rihanna napisała w komunikacie prasowym. – Jesteśmy zaszczyceni i wdzięczni za to, że pomogą nam w tym roku realizować cele Clara Lionel Foundation (fundacja Rihanny).

W ubiegłym roku na balu pojawili się Kendrick Lamar i Calvin Harris, gospodarzem był Dave Chappelle, a Barack Obama przemawiał za pośrednictwem łącza wideo. Aukcja przedmiotów podarowanych przez Rihannę i Jaya-Z przyniosła 840 tysięcy dolarów.

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction “Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz “Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na “Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

Donalda Glovera można było niedawno zobaczyć w filmie “Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” jako Lando Calrissiana. Muzyczny dorobek artysty zamyka album “Awaken, My Love!” z 2016 roku.

Issa Rae znana jest z serialu “Awkward Black Girl”. Ostatnio aktorka pojawiła się w klipie Drake’a “Nice for What”.

▸ Przeczytaj również: Demi Lovato: Nowe informacje – wiemy co przedawkowała gwiazda

zespoły weselne