MUZOTAKTDebiutyDebiutanciAsia Komorowska nie czeka aż chłopak dorośnie

Asia Komorowska nie czeka aż chłopak dorośnie
A

Klip powstawał kilka dni, w drodze na Mazury i nad morze!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Asia Komorowska opublikowała teledysk do debiutanckiego singla “Jak dorośniesz”. Premiera już teraz na MUZOTAKT.pl

Asia Komorowska jest autorką lirycznych, intymnych piosenek, oscylujących pomiędzy alternatywnym popem, a nowocześnie pojmowaną poezją śpiewaną. Zaczynała od tekstów pisanych fragmentami na skrawkach papieru, gubionych i potem odnajdywanych, do których z czasem zaczęły powstawać proste, nastrojowe melodie.

REKLAMA

Inspiracje muzyczne czerpie od takich wykonawców jak Lianne La Havas, Feist czy Jessie Ware. Pierwsze piosenki nagrała w domowym studio, a przy ich aranżacji współpracowała z tatą – kompozytorem Piotrem Komorowskim. Na scenie śpiewa, gra na gitarze i skrzypcach. Aktualnie powstaje materiał na jej debiutancką płytę.

Pierwszy singel z planowanej płyty jest zatytułowany “Jak dorośniesz”, a produkcji teledysku podjęli się zawodowcy z Papaya Films. Za scenariusz i reżyserię teledysku odpowiada Filip Tułak.

Materiały promocyjne partnera

– Chciałem oddać jak najlepiej feeling piosenki, która jest bardzo pozytywna muzycznie, ale mówi o poważnej sprawie – mówi Filip Tułak.

– Najważniejsze dla mnie było przedstawić Asię w jak najbardziej naturalny sposób, moim zadaniem było stworzyć atmosferę w której mógłbym uchwycić jej osobowość. Wyjazd w małej grupie wydawał się idealną okazją, pomysł ten tak naprawdę zasugerował Tadeusz Kieniewicz, autor zdjęć, po tym jak ulewa sprawiła, że inna lokacja którą chcieliśmy użyć odpadła z gry. I tak się znaleźliśmy z dziewczynami i ekipą w drodze. Cały proces kręcenia był jednym wielkim obozem integracyjnym.

– Klip powstawał kilka dni, w drodze na Mazury i nad morze – mówi Asia Komorowska.

– Reżyser od początku starał się abym czuła się swobodnie. Pierwszy dzień spędziliśmy na poznawaniu się z dziewczynami i dopiero po jakimś czasie zaczął dyskretnie wchodzić z kamerą w naszą przestrzeń. Czułyśmy, że to nasza wspólna piosenka i nie musimy niczego udawać.

Dzięki temu udało się uchwycić zarówno wolność, swobodę, jak i nutę melancholii, którą niesie ze sobą moja piosenka. Cztery dziewczyny – każda z nich z niepowtarzalną osobowością i bagażem doświadczeń, postanawiają na chwilę odpocząć, przewietrzyć myśli i po prostu dobrze się bawić.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku i informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA