MUZOTAKTTeledyski8 liter Why Don't We (WIDEO)

8 liter Why Don’t We (WIDEO)
8

Premiera krążka już 31 sierpnia!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Why Don’t We opublikowali teledysk do piosenki “8 Letters”.

Pochodzący z Los Angeles zespół Why Don’t We wydadzą już niebawem debiutancki album “8 Letters“. Na płycie znajdą się takie hity jak napisany przez Eda Sheerana „Trust Fund Baby”, „Hooked” czy piosenka „Talk”.

REKLAMA

Za reżyserię nowego klipu odpowiada Éli Sokhn. Piosenka “8 Letters” promuje tak samo zatytułowany album, który ukaże się 31 sierpnia.

Zespół tworzą: Daniel Seavey, Zach Herron, Corbyn Besson, Jonah Marais i Jack Avery. Why Don’t We mieli okazję dzielić scenę z takimi gwiazdami popu jak Taylor Swift, Ed Sheeran i Camilla Cabello.

Materiały promocyjne partnera

Ed Sheeran napisał również dla zespołu piosenkę “Trust Fund Baby“, która z miejsca stała się przebojem (nr 3 na liście iTunes Overall Songs i nr 2 w notowaniu Pop Songs).

Pomimo młodego wieku ich utwory już teraz odtworzono w serwisach streamingowych ponad 200 mln razy, grupa ma 2,9 mln followersów na Instagramie i przeszło 200 mln obejrzeń klipów na YouTubie.

▸ Przeczytaj również: Coma ruszą jesienią w trasę

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku i informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku i Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA