Sara Boruc Mannei śpiewa z mężem na debiutanckiej płycie

Artur Boruc zaśpiewał na płycie swojej żony.

Sara Boruc Mannei śpiewa z mężem na debiutanckiej płycie
fot. Instagram / mannei_is_her_name © Wszelkie prawa zastrzeżone

Sara Boruc, która występuje pod pseudonimem Mannei, udostępniła w sieci tracklistę swojej debiutanckiej płyty „LoVe On Your Own”.

Premiera krążka Mannei (Sara Boruc) jest zaplanowana na 31 sierpnia. Wśród utworów znalazł się zaskakujący duet!

Już w przyszły piątek światło dzienne ujrzy debiutancki album Sary Boruc-Mannei zatytułowany „LoVe On Your Own”.

Mannei ujawniła okładkę oraz pełną tracklistę krążka. Z listy utworów dowiadujemy się, że w coverze utworu „Pink Skies” z repertuary LANY wspólnie z artystką zaśpiewał… jej mąż, Artur Boruc!

Efekty tej wyjątkowej muzycznej współpracy usłyszymy już 31 sierpnia, kiedy to album trafi do sprzedaży fizycznej i cyfrowej.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

View this post on Instagram

@sinbymanneijewels Jak pewnie zauważyliście to moje ulubione naszyjniki. Może dlatego , że są spersonalizowane – na blaszce gwiazdozbiór mojego znaku zodiaku , drugi to moje imię. To moje talizmany. Też tak macie, że biżuteria przynosi Wam szczęście..? Niesamowicie cieszę się , że tworzymy dla Was piękne wyroby które z czystym sercem możemy polecić i które same z dumą i sentymentem nosimy 😊 #sinteam #sinGIRLS @manneihanna @inessinbymannei @nadiasinbymannei #familyfirst #familygoals #onlyfamily #bigfamily #honest #relations #milosc #rodzina #rodzinnybiznes #familybusiness #sinbymanneijewels #sinbymannei #mannei #borucmannei #neckalce #starsign #namenecklace #saymyname

A post shared by ˢᴬᴿᴬ ᴮᴼᴿᵁᶜ 𝕄𝔸ℕℕ𝔼𝕀 (@mannei_is_her_name) on

Sara Boruc Mannei śpiewa z mężem na debiutanckiej płycie

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie