MUZOTAKTImprezy, KoncertyKoncertyVarius Manx i Kasia Stankiewicz: Nowa trasa koncertowa (daty, miejsca)

Varius Manx i Kasia Stankiewicz: Nowa trasa koncertowa (daty, miejsca)
V

Występy grupy będą nie lada gratką dla fanów. Będą to jedyne w swoim rodzaju muzyczno-multimedialne wydarzenia, jakich jeszcze nie doświadczyliśmy w naszym kraju!

REKLAMA
REKLAMA

Varius Manx i Kasia Stankiewicz po premierze płyty “ENT” ruszają w jesienną trasę koncertową. Na MUZOTAKT.pl podrzucamy wam dokładną rozpiskę najbliższych koncertów Variusa i Kasia Stankiewicz.

Kasia Stankiewicz zaśpiewa premierowy materiał stworzony wraz z zespołem Varius Manx. Będzie dużo nowości, ale z całą pewnością nie zabraknie też starych, dobrze wszystkim znanych przebojów jak “Orła Cień”, “Piosenka księżycowa” czy “Ruchome Piaski”.

REKLAMA

Spotkania z fanami będą wyjątkowe nie tylko z powodu premiery nowego krążka. Legendy polskiej sceny pragną przenieść widzów do swojego wyjątkowego, baśniowego świata przy pomocy wideo-rysunkowych wizualizacji wyświetlanych na aż trzech ekranach otaczających zespół.

Muzycy zabiorą słuchaczy w podróż po łonie natury, a wszechobecne projekcje niemal namacalnie przeniosą widzów do lasu lub w dalekie góry. Założenie jest jedno: ma być pięknie, nastrojowo i tak jak nigdzie indziej. Gościnnie z zespołem wystąpi żeński kwartet smyczkowy “Classic Sisters“.

Koncerty Varius Manx i Kasia Stankiewicz

Imprezy odbędą się jesienią 2018 roku w prestiżowych miejscach:

09.10.2018 – Szczecin – Filharmonia
21.10.2018 – Częstochowa Filharmonia
04.11.2018 – Kielce – KCK
08.11.2018 – Gdańsk – Stary Maneż
09.11.2018 – Toruń – Aula UMK
11.11.2018 – Bydgoszcz – Filharmonia Pomorska
22.11.2018 – Lublin – Centrum Spotkań Kultur
30.11.2018 – Dąbrowa Górnicza – Pałac Kultury Zagłębia
01.12.2018 – Wrocław – Klub A2
10.12.2018 – Kraków – Klub Studio
18.01.2019 – Łódź – Klub Wytwórnia

Zespół dopiero zakończył obchody 25-lecia, co zostało bardzo wyraźnie dostrzeżone na rynku muzycznym. Ostatni czas obfitował w niezliczone sukcesy. Fani oraz krytycy znakomicie odebrali jubileuszową trasę koncertową, a Festiwal w Opolu i Top of the Top Sopot Festival w szczególny sposób uhonorowały zespół Varius Manx i Kasię Stankiewicz.

Utwory “Ameryka” i “Piątek” – efekty wspólnej pracy po dłuższej rozłące – osiągnęły miliony wyświetleń w internecie. Zaskarbiły sobie zaufanie i przychylność ogromnej liczby fanów, a także krytyków muzycznych. Wszystko to umocniło współpracę Kasi z zespołem, czego efektem jest wyjątkowa płyta “ENT”, a także zaplanowana na drugą połowę 2018 jesienna trasa koncertowa.

Bilety:  https://bilety.cojestgrane24.pl/varius_manx_trasa_2018#/lp

Organizatorem trasy jest Wydawnictwo Agora. Płyta “ENT” w wersji cyfrowej i fizycznej dostępna jest tutaj: http://smarturl.it/VariusManx-ENT

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA