Zedd jest teraz szczęśliwy z Elley Duhé (WIDEO)

Do sieci trafił właśnie teledysk do piosenki "Happy Now".

Zedd, laureat Grammy i autor wielu hitów, które pokryły się platyną, połączył siły z Elley Duhé w najnowszym singlu “Happy Now”. Premiera teledysku już teraz na MUZOTAKT.pl

Zedd powraca w wielkim stylu. – “Happy Now” to jeden z najbardziej organicznie brzmiących kawałków, jakie ostatnio napisałem – zapewnia DJ i producent.

– Większość tego, co słyszycie w utworze, to żywe instrumenty. Dużo pianina i gitary. W warstwie tekstowej utwór jest zarówno wesoły i smutny, w muzycznej przeważają wesołe tony. Mam nadzieję, że “Happy Now” przypadnie Wam do gustu.

– “Happy Now” to dla mnie więcej niż piosenka – dodaje Elley Duhé.

– To bardzo ważny moment w moim życiu, możliwość współpracy z jednym z najlepszych DJ-ów i producentów naszych czasów. Możliwość stworzenia od zera czegoś pięknego, znaczącego z grupą nieznajomych – o tym opowiada ten utwór. Chciałabym bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania kawałka.

▸ Przeczytaj również: Cardi B: Zobacz co otrzymała dla swojego nowo narodzonego dziecka (ZDJĘCIA)

Wideo do nagrania nakręcił Dori Oskowitz. W mrocznym teledysku widzimy kobietę, która postanawia zemścić się, kiedy odkrywa niewierność kochanka.

“Happy Now” to następca “The Middle”, które Zedd nagrał z Maren Morris oraz Grey.

Hit spędził 23 tygodnie na liście Billboard Hot 100 i zgromadził ponad 800 mln streamów. Inny przebój Zedda to duet “Stay” z Alessią Carą, za który artysta otrzymał drugą nominację do Grammy w karierze.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie