MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuLiam Payne prezentuje "First Time"

Liam Payne prezentuje “First Time”
L

Na wydawnictwo trafiły cztery numery.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Liam Payne prezentuje premierową EP-kę „First Time”. W kawałku tytułowym gościnnie słyszymy French Montanę. „First Time” to przedsmak debiutanckiego albumu Liama, a jednocześnie zestaw piosenek, z których artysta jest naprawdę dumny.

– Będę niezmiernie wdzięczny, jeśli słuchacze sięgną po EP-kę i powiedzą, co o niej myślą. Jak zawsze dziękuję za wszelkie wyrazy wsparcia – to dla mnie bardzo ważne – opowiada Liam Payne.

REKLAMA

Wydawnictwo otwiera tytułowy utwór – zmysłowa, przepełniona latynoskimi rytmami piosenka, w której gościnnie słyszymy rapera French Montanę. „Home With You”, kolejny kawałek, to apel, by wspólnie odnaleźć spokojniejsze miejsce, z daleka od ludzi.

„Depend On It” to delikatna ballada z pianinem, w której wokal Liama brzmi wyjątkowo szczerze i naturalnie. Artysta opowiada o swoich największych słabościach oraz niepowodzeniach w związku. Ostatni utwór, „Slow”, to bezpośrednia opowieść o końcu miłości.

Utwory Liama Payne’a dotychczas zgromadziły łącznie ponad dwa miliardy odtworzeń w serwisach cyfrowych.

Materiały promocyjne partnera

Debiutancki singiel „Strip That Down” z Quavo sprzedano na całym świecie w liczbie 10 milionów egzemplarzy. Utwór ma status platyny w pięciu krajach, w tym w USA oraz Wielkiej Brytanii. Żaden inny solowy singiel chłopaków z One Direction nie może pochwalić się takim wynikiem.

▸ Przeczytaj również: Cardi B: Zobacz co otrzymała dla swojego nowo narodzonego dziecka (ZDJĘCIA)

Niedawno Liam Payne zdobył Teen Choice Award za singiel „Familiar”, nagrany z J Balvinem.

Ten utwór spędził 16 tygodni na liście najpopularniejszych kawałków w Wielkiej Brytanii, jak również doczekał się ponad 110 mln streamów w Spotify. Duet Payne’a z Ritą Orą, „For You”, cieszył się olbrzymią popularnością i trafił na oficjalny soundtrack do „Nowego oblicza Greya”.

▸ Przeczytaj również: Najbardziej dochodowa trasa Taylor Swift (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA