Indya Moore w klipie Blood Orange (WIDEO)

Indya Moore znana jest z serialu "Pose".

Blood Orange opublikował klip do piosenki “Saint”, w którym występuje aktorka Indya Moore.

“Saint” promuje nowy album Deva Hynesa “Negro Swan”. Artysta sam wyreżyserował klip, a poza Indyą Moore pojawiają się w nim Kai the Black Angel oraz Ana Kraš.

Wśród gości na albumie znaleźli się Puff Daddy i A$AP Rocky, Steve Lacy, Janet Mock (pisarka zajmuje się narracja albumu i pojawiła się się w klipie do “Jewelry”), Kelsey Lu, Georgia Anne Muldrow oraz Project Pat.

Album “Negro Swan” ukazał się 24 sierpnia.

– Moja nowa płyta to zgłębianie mojej własnej depresji i depresji czarnych ludzi – mówi Dev Hynes. – Szczere spojrzenie na zakamarki czarnej duszy. Spojrzenie na dzieciństwo i współczesne traumy, oraz na to, jak sobie z nimi radzimy.

W lutym Dev Hynes zaprezentował dwie nowe piosenki z okazji Black History Month. Były to kompozycje “Christopher & 6th” oraz “June 12th”.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj z koreańskim boysbandem BTS

Poprzednia płyta Blood Orange, “Freetown Sound”, ukazała się w lipcu 2016 roku nakładem Domino Records. Tytuł został zaczerpnięty od nazwy stolicy Sierra Leone, skąd pochodzi ojciec muzyka. Gościnnie na krążku pojawili się Debbie Harry, Nelly Furtado, Empress Of, wnuczka Boba Marleya, Zuri Marley, Starchild, Bea1991, Ian Isiah, Ta-Nehisi C, Kelsey Lu i Ava Rain.

▸ Przeczytaj również: Najbardziej dochodowa trasa Taylor Swift (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie