Brendon Urie chodzi po drapaczach chmur

Piosenka "High Hopes" promuje szósty album Panic! At The Disco, "Pray For The Wicked", który ukazał się 22 czerwca.

Wokalista Panic! At The Disco ma umiejętności Spider-Mana w teledysku do piosenki “High Hopes”.

Lider formacji Brendon Urie od kilku lat jest samodzielnym twórcą wszystkich kompozycji Panic! At The Disco. Produkcję “Pray For The Wicked” Amerykanin powierzył mającemu na koncie nominację do Grammy Jake’owi Sinclairowi, wcześniej współpracującemu chociażby z Weezer czy Pink.

W tekstach Brendon Urie opisuje swoje doświadczenia z ostatnich kilku lat, w tym m. in. wpływ, jaki wywarła na nim rola Charliego Price’a w broadwayowskim przedstawieniu “Kinky Boots”.

Piosenka “High Hopes” promuje szósty album Panic! At The Disco, “Pray For The Wicked”, który ukazał się 22 czerwca. Płytę promowały też kawałki “(F*** A) Silver Lining” oraz “Say Amen (Saturday Night)”.

▸ Przeczytaj również: Nicki Minaj z koreańskim boysbandem BTS

“Pray For The Wicked” jest następcą znakomitej płyty “Death Of A Bachelor” z 2016 roku, która nie tylko zdobyła szczyt listy Billboard 200, lecz również pokryła się platyną w USA i złotem w Wielkiej Brytanii. Album otrzymał w 2017 roku nominację do Grammy w kategorii “Best Rock Album”. Pochodzący z niego singiel “Victorious” zadebiutował na szczycie iTunes Top Songs, iTunes Alternative Songs oraz notowaniu Billboard.

▸ Przeczytaj również: Najbardziej dochodowa trasa Taylor Swift (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie