MUZOTAKTMUZYKANowy singielSarsa wraca z nowym hitem na jesień! (posłuchaj singla Zakryj)

Sarsa wraca z nowym hitem na jesień! (posłuchaj singla Zakryj)
S

Artystka rusza także w trasę koncertową - sprawdź, gdzie zagra!

REKLAMA
REKLAMA

Sarsa powraca! Już dzisiaj użytkownicy serwisu TIDAL jako pierwsi mogą ekskluzywnie posłuchać najnowszego singla Sarsy „Zakryj”, który zapowiada trzeci solowy album artystki.

Jedna z najpopularniejszych artystek w Polsce powraca – Sarsa z najnowszym singlem pt. „Zakryj”.

Piosenkarka jest autorką muzyki, słów, a także producentką utworu. Album zapowiada 9 grafik udostępnianych na Instagramie Sarsy, które w symboliczny sposób nawiązują do zjawiska synestezji. Każdy dźwięk łączy się jednocześnie z kolorem, światłem, smakiem, dotykiem i kształtem.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Offset chwali się nagą Cardi B (ZDJĘCIE)

Sarsa o swojej nowej produkcji mówi:

„Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem.”

To nie koniec nowości od Sarsy! Równocześnie, z premierą najnowszego singla, artystka zapowiada jesienną trasę klubową #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce!

Sarsa – koncerty:

02.11 Szczecin Peron 5
03.11 Gdańsk Klub Parlament
04.11 Koszalin Teatr Variete
08.11 Katowice Królestwo
16.11 Poznań B17
18.11 Toruń Klub Od Nowa
09.12 Warszawa Palladium – Finał trasy + goście specjalni

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga naga! W sieci zawrzało (ZDJĘCIA)

Sarsa to kompozytorka, autorka tekstów, producentka muzyczna. Gra na instrumentach klawiszowych i ukulele.

Laureatka licznych konkursów na twórczość własną. Fluktua, TakloopNie, SarsaParilla, Emma Nuci Organic to tylko niektóre z jej projektów muzycznych zakorzenionych w szeroko pojętej muzyce alternatywnej. Współtworzyła wiele projektów eksperymentując z muzyką od jazzu, poezji śpiewanej po alternatywnego rocka i muzykę elektroniczną. Jej charakterystyczny wokal stylistycznie stawiany był obok głosu Dolores O’Riordan z The Cranberries, Florence Welch z Florence And The Machine, Sia, CocoRosie. Dziennikarze muzyczni zaś uznali ją za prekursorkę nowego polskiego popu. Artystka została okrzyknięta największym i najbardziej osobliwym debiutem ostatnich lat.

Link do odsłuchu najnowszego singla Sarsy „Zakryj”https://tidal.com/browse/album/94166021

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA