MUZOTAKTNEWSYGwiazdyMiley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)
M

REKLAMA
REKLAMA

Liam Hemsworth opublikował dowody na to, że jego relacja z Miley Cyrus ma się całkiem dobrze. Tym samym plotki o rozstaniu okazują się nieprawdziwe.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są nadal razem. Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się plotki na temat rozstania pary. Aktor postanowił je zdementować w najprostszy sposób. Wrzucił na Instagram krótki filmik oraz zdjęcie z piosenkarką.

Para spotyka się od 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu pt. „Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Offset chwali się nagą Cardi B (ZDJĘCIE)

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu „Hannah Montana”. Jej pierwszy album, „Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA.

Największym przebojem Cyrus jest „Wrecking Ball” z krążka „Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo „Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to „Younger Now” z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, zagrała w serialu Woody’ego Allena, „Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach „Dzień Niepodległości: Odrodzenie” („Independence Day: Resurgence”) i „The Duel”.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga naga! W sieci zawrzało (ZDJĘCIA)

https://instagram.com/p/BnCY9GenylJ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://instagram.com/p/BnBvy9bH3iY/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA