Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Miley Cyrus i Liam Hemsworth
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Liam Hemsworth opublikował dowody na to, że jego relacja z Miley Cyrus ma się całkiem dobrze. Tym samym plotki o rozstaniu okazują się nieprawdziwe.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth są nadal razem. Przypomnijmy, że niedawno pojawiły się plotki na temat rozstania pary. Aktor postanowił je zdementować w najprostszy sposób. Wrzucił na Instagram krótki filmik oraz zdjęcie z piosenkarką.

Para spotyka się od 2009 roku, kiedy poznali się na planie filmu pt. “Ostatnia piosenka”. W 2012 roku zaręczyli się, by rozstać się kilka miesięcy później. Przez dwa lata nie byli razem, ale wrócili do siebie w grudniu 2015 roku.

▸ Przeczytaj również: Offset chwali się nagą Cardi B (ZDJĘCIE)

Miley Cyrus zdobyła sławę, występując w młodzieżowym serialu “Hannah Montana”. Jej pierwszy album, “Meet Miley Cyrus” (2007), trzykrotnie pokrył się platyną w USA.

Największym przebojem Cyrus jest “Wrecking Ball” z krążka “Bangerz” z 2013 roku. W 2015 roku zrealizowała z The Flaming Lips wydawnictwo “Miley Cyrus and Her Dead Petz”. Jej najnowszy album to “Younger Now” z 2017 roku. Gwiazda, która jest także aktorką, zagrała w serialu Woody’ego Allena, “Crisis in Six Scenes”.

Liama Hemswortha można było podziwiać w filmach “Dzień Niepodległości: Odrodzenie” (“Independence Day: Resurgence”) i “The Duel”.

▸ Przeczytaj również: Lady Gaga naga! W sieci zawrzało (ZDJĘCIA)

https://instagram.com/p/BnCY9GenylJ/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

https://instagram.com/p/BnBvy9bH3iY/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_loading_state_control

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie