Lady Gaga i Bradley Cooper w Wenecji (FOTO)

Bradley Cooper i Lady Gaga po raz pierwszy na żywo zaśpiewali w Las Vegas.
A Star Is Born: Lady Gaga i Bradley Cooper / instagram.com

Lady Gaga i Bradley Cooper pojawili się na Festiwalu Filmowym w Wenecji z okazji premiery filmu “Narodziny gwiazdy” (“A Star Is Born”).

Lady Gaga i Bradley Cooper przybyli do Wenecji na uroczystą premierę filmu “Narodziny gwiazdy” (A Star is Born”). Poniżej można zobaczyć wspólne zdjęcie Lady Gagi z reżyserem Bradleyem Cooperem. Z kolei pod tym adresem znajdują się fotografie samej piosenkarki, która przybyła na Lido na łódce. Przypomnijmy, że obraz “A Star Is Born” jest nową wersją musicalu “Narodziny gwiazdy” (“A Star Is Born”).

Lady Gaga występuje pod prawdziwym imieniem i nazwiskiem, Stefani Germanotta, i wciela się w Ally, aspirującą piosenkarkę, której talent odkrywa gwiazdor country, Jackson Maine (Bradley Cooper).

Para zaczyna romans i współpracę, jednak im większą popularność zdobywa dziewczyna, tym trudniejsze stają się jej relacje z mentorem.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande na pogrzebie Arethy Franklin. Ten występ porusza (WIDEO)

Przygotowując się do filmu, Bradley Cooper pojawiał się na scenach wielu festiwali, w tym na Glastonbury, gdzie wystąpił przed 90-tysięczną publicznością.

W obsadzie znaleźli się również Sam Elliott, Andrew Dice Clay i Dave Chappelle. Scenariusz napisał Eric Roth (“Monachium”, “Forrest Gump”). Wcześniej nad tekstem pracowali Cooper i Will Fetters. Bradley Cooper debiutuje za kamerą.

Będzie to czwarta kinowa wersja “Narodzin gwiazdy”. W oryginale z 1937 roku zagrali Janet Gaynor i Fredric March. W produkcji George’a Cukora z 1954 wystąpili Judy Garland i James Mason, a w 1976 na ekranie pojawili się Barbra Streisand oraz Kris Kristofferson.

W Polsce film trafi do kin 30 listopada, a soundtrack ukaże się 5 października.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie