Ariana Grande: Biskup przeprasza za dotykanie biustu gwiazdy i żarty z jej nazwiska

Ariana Grande
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Biskup Charles H. Ellis III, który prowadził ceremonię pogrzebową Arethy Franklin, przeprosił za dotykanie Ariany Grande i żarty z jej nazwiska.

Ariana Grande zaśpiewała na uroczystościach pogrzebowych Arethy Franklin wielki przebój “Natural Women”.

Po jej występie podszedł do niej biskup Charles H. Ellis III i obejmując ją niemal dotykał jej biustu.

Duchowny pozwolił sobie także na żart z nazwiska wokalistki stwierdzając, że jak zobaczył ją na liście artystów pomyślał, że “Ariana Grande to nowa potrawa w Taco Bell”.

– Nigdy nie było moją intencją dotykać piersi jakiejkolwiek kobiety – napisał w oświadczeniu Charles H. Ellis III. – Objąłem ją i być może byłem zbyt przyjacielski. Może przekroczyłem granicę. Przepraszam za to. Przepraszam też Arianę i cała hiszpańską społeczność za mój żart.

Ariana Grande ma włoskie korzenie, a nie latynoskie.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”.

Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Ostanie dzieło wokalistki, płyta “Sweetener”, ukazała się 17 sierpnia.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie