Winnie Harlow w klipie Calvina Harrisa i Sama Smitha

Klip został nakręcony w przerobionych na kluby starych magazynach Nowego Jorku.

Calvin Harris i Sam Smith opublikowali teledysk do piosenki “Promises”.

Za wideo odpowiada Emil Nava, z którym Calvin Harris pracował już przy swoich klipach 16 razy, w tym przy “This Is What You Came For” czy “One Kiss”. W teledysku pojawiają się najsłynniejsze drag-queen z całego świata, a także modelka Winnie Harlow.

Kompozycja jest pierwszą kolaboracją Sama Smitha i Calvina Harrisa.

Calvin Harris został w 2016 roku uhonorowany nagrodą solista roku (Solo Artist of the Year), wcześniej zdobył dwie statuetki MTV Video Award za teledyski do hitów “How Deep Is Your Love” z Disciples oraz “This Is What You Came For” z Rihanną. Jego ostatnia płyta, “Funk Wav Bounces Vol. 1”, pochodzi z czerwca 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Sam Smith zadebiutował płytą “In the Lonely Hour”, która ukazała się 26 maja 2014 roku. Była to trzecia najlepiej sprzedająca się płyta 2014 roku w USA i druga w Wielkiej Brytanii. Dzieło wyróżniono 4 statuetkami Grammy. Najnowszy album Sama Smitha, “The Thrill of It All”, miał premierę 3 listopada 2017 roku.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande: Biskup przeprasza za dotykanie biustu gwiazdy i żarty z jej nazwiska

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie