Bilety na Open’era już w sprzedaży

Open'er Festival 2016

Open’er 2019 odbędzie między 3 a 6 lipca. Pierwsza pula tańszych biletów właśnie trafiła do sprzedaży.

Tegoroczny Open’er Festival był rekordowy. Po raz pierwszy w historii wyprzedał się w całości, pozostawiając spóźnialskich bez możliwości zobaczenia rewelacyjnych koncertów Arctic Monkeys, Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Marsa i dziesiątek innych wykonawców. Swoje miejsce pod scenami już dawno zaklepane mieli Ci, którzy prawie rok wcześniej, na przełomie sierpnia i września zdecydowali się na kupno Open’er Fan Tix.

Ta pula jest adresowana przede wszystkim do największych fanów Open’era, tych którzy ufają jakości line-upu na długo przed pierwszymi ogłoszeniami. Cena karnetów jest wyjątkowa, bo w porównaniu do finalnej ceny karnetu 4-dniowego różnica wynosi 200 złotych. Pula Open’er Fan Tix jest ograniczona.

Open’er Fan Tix są dostępne od dziś, 3 września. Sprzedaż trwa do 12 września lub do wyczerpania puli. Sprzedaż jest limitowana – jedna osoba może kupić maksymalnie 2 bilety.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

karnet 4-dniowy Open’er Fan Tix – 439 PLN
karnet 4-dniowy Open’er Fan Tix z polem namiotowym – 539 PLN

Open’er Fan Tix są biletami imiennymi. Bilety dostępne tylko w sprzedaży internetowej w Altersklepie lub eBilet.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande: Biskup przeprasza za dotykanie biustu gwiazdy i żarty z jej nazwiska

#opener ♥️🙌📸 @radkm

A post shared by Open'er Festival (@opener_festival) on

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie