Paula Biskup – “Wyliczanka” pierwszą propozycją do krajowych eliminacji Junior Eurowizji!

16. Konkurs Piosenki Eurowizji 2018 dla dzieci odbędzie się 25 listopada na Białorusi. Pierwszą polską propozycję do krajowych eliminacji prezentuje właśnie 12-letnia Paula Biskup.

Utalentowana wokalistka z Turku, Paula Biskup zaśpiewa Wyliczankę, muzyczną opowieść o spełnianiu młodzieńczych marzeń, uśmiechu i życiowym optymizmie. Bo wszystko uda się, to wyliczanki sens, więc ruszaj z marzeniami i zdobywaj świat. Tak brzmią słowa refrenu tanecznego hitu Pauli Biskup. Debiutująca na polskim rynku muzycznym dwunastolatka, swoją postawą idealnie oddaje przesłanie zawarte w Wyliczance.

Paula Biskup szerszej publiczności znana jest przede wszystkim z licznych występów na festiwalach i konkursach wokalnych dla dzieci.

Od lat zajmuje tam najwyższe miejsca i zdobywa wyróżnienia. Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Nad wierną rzeką, to jedna z wielu pozycji na liście festiwalowych sukcesów młodej artystki. Radosnym wykonaniem piosenki pt. Ręce w górę z filmu Trolle wokalistka zachwyciła internautów. W serwisie Youtube jej nagranie odtworzono już ponad 2,3 miliona razy. Dzięki tym osiągnięciom debiut Pauli Biskup wspiera dziś jedna z największych wytwórni muzycznych a nad kolejnymi piosenkami wokalistka pracuje wspólnie z czołówką polskich producentów.

W roztańczonym teledysku do Wyliczanki możemy zobaczyć także młode tancerki, z tytułami Mistrzyni Polski organizacji tanecznej IDO czy Mistrzyni Europy federacji WADF.

Paula Biskup z Wyliczanką ma szansę powalczyć o najwyższą stawkę i godnie reprezentować Polskę na Białorusi. Potencjalna polska propozycja wraca bowiem do korzeni i tradycyjnych wartości Eurowizji: radości ze śpiewania w ojczystym języku, wspólnotowości i młodzieńczego optymizmu.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande: Biskup przeprasza za dotykanie biustu gwiazdy i żarty z jej nazwiska

– Paula, wybierając Wyliczankę na Junior Eurowizję 2018, chce swoją autentycznością oddać to wszystko, co najpiękniejsze w byciu młodym –mówi Maciek Pichlak z producenckiego duo MAVOOI Bechoco, współtwórca utworu.

Czy Paula Biskup będzie reprezentować Polskę na Junior Eurowizji 2018 w Mińsku?

O tym przekonamy się już w październiku. Wyliczanka z pewnością nastraja optymistycznie i mocno wpada w ucho.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie