Ania Dąbrowska śpiewa dla Romy Gąsiorowskiej (“Serce nie sługa”)

W październiku do polskich kin trafi komedia romantyczna zatytułowana "Serce nie sługa".

Ania Dąbrowska śpiewa dla Romy Gąsiorowskiej (

Nowy singel Ani Dąbrowskiej zatytułowany “Serce nie sługa” to piosenka promująca film Filipa Zylbera o tym samym tytule.

Piosenkę do filmu skomponowała Ania Dąbrowska, obdarzona wrodzonym talentem do tworzenia hitów o miłości. Muzyczne love story w wykonaniu Ani Dąbrowskiej zawsze chwyta za serce od pierwszych dźwięków.

“Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości, zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande: Biskup przeprasza za dotykanie biustu gwiazdy i żarty z jej nazwiska

Utwór Ani Dąbrowskiej nawiązuje do filmowej historii dwójki młodych osób, które poszukują upragnionej miłości, ale jednocześnie nie są pewne swoich uczuć.

– “Piosenka opowiada historię dwojga ludzi, którzy bardzo dobrze się znają, są przyjaciółmi, bardzo pasują do siebie ale nie mogą zdecydować się na ostateczny krok i bycie razem. Po prostu nie wiedzą czy to przyjaźń, czy to już kochanie – tłumaczy piosenkarka. – To również piosenka o miłości, której czasami możemy nie dostrzec, a która jest gdzieś obok nas. Czasami potrzeba czasu i dojrzałości aby ją dostrzec i docenić.

W filmie grają Paweł Domagała i Roma Gąsiorowska.

Premiera filmu “Serce nie sługa” zapowiedziana jest na 5 października.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie