Queen wracają na Wembley

Bohemian Rhapsody: Zobacz Queen na scenie Live Aid (WIDEO)

Film “Bohemian Rhapsody” o Queen będzie miał światową premierę w Wembley Arenie. Premierę wyznaczono na 23 października w SEE Arenie, która jest częścią kompleksu Wembley. W hali może zmieścić się 12,5 tysiąca ludzi.

Legendarny występ Queen na Live Aid odbył się obok, na stadionie Wembley, dla 72 tysięcy ludzi w 1985 roku. Pokaz będzie otwarty dla publiczności, a dochody z niego zasila fundację Mercury Phoenix Trust, wspomagającą walkę z HIV/AIDS.

W roli głównej w “Bohemian Rhapsody” występuje znany z serialu “Mr. Robot”, Rami Malek. Partnerują mu Ben Hardy (jako Roger Taylor), Gwilym Lee (jako Brian May) i Joe Mazzello (jako John Deacon). Udział potwierdzili także Mike Myers, Lucy Boynton, Allen Leech, Aaron McCusker i Aidan Gillen.

Akcja filmu skupia się na okresie od założenia legendarnego zespołu Queen, aż do koncertu Live Aid w 1985 roku. Premiera zapowiedziana została na 2 listopada 2018 roku.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity jak “Bohemian Rhapsody”, “We Are The Champions”, “Under Pressure”, “Radio Ga Ga”, “A Kind Of Magic”, “I Want It All” czy “Innuendo”. Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie