Childish Gambino śpiewa dla Maca Millera

Childish Gambino
Childish Gambino fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Podczas koncertu w Chicago Childish Gambino złożył hołd Macowi Millerowi. Childish Gambino, który zapowiedział, że obecna trasa będzie jego ostatnią koncertował w niedzielę w Chicago i zagrał dla Maca Millera piosenkę “Riot”.

– To był tak miły chłopak – mówi Childish Gambino. – Obaj byliśmy dzieciakami internetu. Mac po prostu kochał muzykę. To dla Ciebie. Kocham Cię.

Mac Miller zmarł 8 sierpnia w wyniku przedawkowania. Raper miał 26 lat.

Mac Miller urodził się jako Malcolm James McCormick w Pittsburghu.

W 2010 podpisał kontrakt z niezależną wytwórnią Rostrum Records i od razu ukazał sie jego debiutancki mikstejp “K.I.D.S”. W 2011 do sklepów trafiła debiutancka płyta “Blue Slide Park”. Album znalazł się na szczycie notowania Billboard 200.

Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival. Jego ostatnia płyta to “Swimming” z sierpnia 2018 roku.

Mac Miller
Mac Miller fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nazwisko Donalda Glovera kojarzone jest ostatnio głównie z aktorstwem, jednak jego dorobek artystyczny jest dużo szerszy. Przez kilka lat był scenarzystą “Rockefeller Plaza 30”, później występował w sitcomie “Community”. Donald Glover jest autorem serialu “Atlanta”. Telewizja FX zamówiła niedawno trzeci sezon.

Donald Glover jest również raperem, tworzy pod szyldem Childish Gambino i jest autorem oraz wykonawcą jednego z najbardziej kontrowersyjnych numerów w ostatnim czasie – “This is America”. Na jego dorobek składają się albumy “Camp” (2011), “Because the Internet” (2013) oraz “Awaken, My Love!” (2016).

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus i Liam Hemsworth: Ich związek ma się dobrze! (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!