Alec Baldwin daje rady Justinowi Bieberowi i Hailey Baldwin

Hailey Bieber Justin Bieber i Hailey Baldwin bliscy ślubu
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Alec Baldwin chce, by młodzi narzeczeni spędzali ze sobą jak najwięcej czasu. Plany małżeńskie swojej bratanicy oraz Justina Biebera aktor skomentował podczas spotkania z dziennikarzami przy okazji festiwalu filmowego w Toronto.

– Ludzie, którzy biorą ślub młodo – a oni są bardzo młodzi powinny spędzać ze sobą jak najwięcej czasu – mówi Alec Baldwin.

– Szczególnie mam na myśli jego z jego zwariowaną karierą. Jestem znacznie starszy, ale też niedawno wziąłem ślub i mamy z żoną czwórkę dzieci w ciągu czterech i pół roku. Mamy dużo małych dzieci.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Alec Baldwin promuje w Toronto filmu Emilio Esteveza “The Public”.

Justin Bieber zapewnia, że w jego w najbliższych planach jest tylko jedna sprawa: ślub.

Wokalista został niedawno zaczepiony przez paparazzi, który zapytał Biebera jakie są jego plany. Artysta odpowiedział, że małżeństwo. Zapytany kto jest wybranką, wskazał na towarzyszącą mu Hailey Baldwin.

24-letni wokalista oświadczył się 21-letniej modelce na Bahamach. Justin Bieber i Hailey Baldwin znają się do dłuższego czasu, ale ostatnio media nie pisały zbyt wiele na temat romansu pary, więc informacja ta była nieco zaskakująca.

Hailey Baldwin jest córką aktora Stephena Baldwina i bratanicą Aleca Baldwina. Niedawno pojawiła się w filmie “Ocean’s 8”.

Justin Bieber to czołowa postać show-biznesu. Już w 2011 roku “Forbes” umieścił go na drugim miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli 30. roku życia. W listopadzie 2016 Kanadyjczyk gościł w Krakowie. Jego ostatni album “Purpose” miał premierę 13 listopada 2015 roku.

Justin Bieber na koncie kilka epizodycznych ról w filmach. Ostatnio zagrał w komedii “Killing Hasselhoff”.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande nie komentuje śmierci Maca Millera

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie