MUZOTAKTMUZYKANowy singiel20 premierowych utworów od uznanych muzyków z całego świata

20 premierowych utworów od uznanych muzyków z całego świata
2

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Codziennie od 1 do 20 grudnia w ramach projektu „Red Bull 20 before 16” prezentowane będą premierowe utwory najciekawszych artystów z całego świata.

Wszystkie produkcje będzie można odsłuchać i pobrać za darmo na TEJ stronie. „Red Bull 20 before 16” to mocny muzyczny akcent na koniec roku.

REKLAMA

Przez kolejnych 20 dni grudnia publikowane będzie 20 utworów przygotowanych specjalnie na tę okazję. W projekcie udział biorą artyści z całego świata, którzy już zyskali uznanie muzycznego świata i w 2016 r. dalej będą wyznaczać kierunki w ramach swoich gatunków.

To już druga edycja kompilacji, prezentującej ekskluzywne utwory nieszablonowych twórców z związanych z muzycznym światem Red Bulla – artystów znanych z koncertów w ramach Red Bull Sound Select, wydających płyty w Red Bull Records, nagrywających w studiach Red Bulla, czy wreszcie wywodzących się Red Bull Music Academy.

Materiały promocyjne partnera

W zeszłorocznym zestawieniu swoje utwory zaprezentowali między innymi: D’Angelo – z pierwszym materiałem od 14 lat, Ezra Koenig z Vampire Weekend, Earl Sweatshirt, ILoveMakonnen. Nie zabrakło również polskiego akcentu – utworu Izy Lach, który powstał w wyniku kooperacji z producentką ze słonecznej Kalifornii – Tokimonstą.

Tegoroczna edycja cyklu – „Red Bull 20 before 16” – zapowiada się równie ekscytująco. Spodziewać należy się zaskakujących kolaboracji, długo oczekiwanych premier i materiałów, których nie będzie można usłyszeć nigdzie indziej.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA