Natalia Moskal – posłuchaj singla “Foreign stranger”

Natalia Moskal
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Natalia Moskal to 22 letnia wokalistka z Lublina obecnie pracująca nad debiutanckim albumem.

Prywatnie zakochana w głębokich brzmieniach soulowych i r’n’b. Po współpracy z wytwórnią High Quality Talents i kilkoma agencjami artystycznymi podjęła się niezależnej twórczości z kilkoma polskimi producentami.

Utwór „Foreign stranger” to osobista, emocjonalna piosenka w nowoczesnej aranżacji, która powstała przy współpracy z dwoma producentami, Bartoszem Dziedzicem oraz Kiano. Artystka obecnie pracuje nad następnymi utworami zarówno z Kiano, jak i z Markiem Dziedzicem, bratem Bartka, równie szanowanym producentem, który jest odpowiedzialny za kompozycje i produkcję m.in. płyty “Migracje” Meli Koteluk, “Volcano” Sorry Boys.

Bartosz Dziedzic – jeden z topowych obecnie polskich producentów i kompozytorów. Wyprodukował m.in takie płyty, jak rewolucyjna „Granda” Brodki, okrzyknięta niedawno najlepszą polską płytą w ciągu ostatnich 25 lat, czy „Składam się z ciągłych powtórzeń” Rojka, które kilkukrotnie pokryły się platyną. Jest autorem kompozycji do utworu „Foreign stranger,” jak również poprzedniego singla Natalii, „Bass and trumpets.” Ten ostatni został również przez Bartka wyprodukowany.

Kiano – polski producent młodego pokolenia poruszający się głównie w muzyce elektronicznej. Jest częścią kolektywu didżejsko producenckiego zakochanego w głębokich i nudiscowych brzmieniach z zamiłowaniem do lat 80 i 90. Należy również do duetu „Flemings”. Jego produkcje charakteryzują się lekkością i nietuzinkowym podejściem do aranżacji nawet najprostszych melodii, co zawdzięcza swojej muzycznej intuicji.

POSŁUCHAJ SINGLA
NATALIA MOSKAL – FOREIGN STRANGER

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!