Gabriel Iglesias i Wanda Sykes w animacji “UglyDolls”

Gabriel Iglesias i Wanda Sykes w animacji
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Gabriel Iglesias i Wanda Sykes zagrają u boku Nicka Jonasa, Kelly Clarkson i Pitbulla w animacji “UglyDolls”, którą pokieruje Kelly Asbury.

Produkcja opowie o przygodach szmacianych zabawek z linii Uglydolls (brzydkie lalki). Ich twórcami są David Horvath i Sun-Min Kim, którzy przy filmie pracować będą jako producenci wykonawczy.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Raper Pitull użyczy głosu jednej z postaci, a ponadto napisze nową oryginalną piosenkę na potrzeby filmu i oczywiście ją wykona. Kelly Clarkson wcieli się w postać o imieniu Moxy i podobnie jak Pitbull napiszę oryginalną muzykę do filmu. Nie inaczej będzie z Nickiem Jonasem. Artysta udzieli głosu jednemu z bohaterów oraz zaśpiewa napisaną przez siebie piosenkę.

Realizacją zajmie się studio STX Entertainment. Premiera “UglyDolls” planowana jest na 2019 roku.

Na oficjalnej stronie można zobaczyć, jak wyglądają brzydkie lalki.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande nie komentuje śmierci Maca Millera

Gabriel Iglesias ma spore doświadczenie w animacjach. Ostatnio podkładał głosy w filmach “Fernando”, “Pierwsza gwiazdka” czy “Coco”. Wanda Sykes znana jest z serialu “Czarno to widzę”.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie