Rihanna: Zobacz pokaz bielizny (WIDEO)

W sieci pojawiła się relacja z pokazu bielizny Rihanny podczas nowojorskiego Fashion Week.

Rihanna wybrała do swojego pokazu Savage X Fenty nie tylko modelki z perfekcyjnymi kształtami, ale także panie reprezentujące modę plus size. Wśród kobiet prezentujących bieliznę pojawiły się także ciężarne.

Sama Rihanna wystąpiła się na scenie na koniec pokazu.

Wokalistka niedawno była widziana z Donaldem Gloverem (Childishem Gambino) na Kubie, gdzie kręciła film, w którym mają pojawić się także znana z “Czarnej Pantery” Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Ostatnia płyta Rihanny, “Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel “Sledgehammer”, który przygotowała do filmu “Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój “This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction “Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz “Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na “Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.