MUZOTAKTNEWSYGwiazdyRihanna: Zobacz pokaz bielizny (WIDEO)

Rihanna: Zobacz pokaz bielizny (WIDEO)
R

REKLAMA
REKLAMA

W sieci pojawiła się relacja z pokazu bielizny Rihanny podczas nowojorskiego Fashion Week.

Rihanna wybrała do swojego pokazu Savage X Fenty nie tylko modelki z perfekcyjnymi kształtami, ale także panie reprezentujące modę plus size. Wśród kobiet prezentujących bieliznę pojawiły się także ciężarne.

Sama Rihanna wystąpiła się na scenie na koniec pokazu.

Wokalistka niedawno była widziana z Donaldem Gloverem (Childishem Gambino) na Kubie, gdzie kręciła film, w którym mają pojawić się także znana z „Czarnej Pantery” Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

REKLAMA

Ostatnia płyta Rihanny, „Anti”, miała premierę w styczniu 2016 roku. Piękność z Barbadosu w 2016 roku opublikowała singel „Sledgehammer”, który przygotowała do filmu „Star Trek: W nieznane”. Nagrała też przebój „This Is What You Came For” z Calvinem Harrisem. Na całym świecie płyty wokalistki rozeszły się w nakładzie przekraczającym 230 milionów.

Rihanna coraz chętniej próbuje sił w aktorstwie.

Niedawno mogliśmy podziwiać ją w produkcji science fiction „Valerian i Miasto Tysiąca Planet” Luca Bessona. W czerwcu 2018 roku do kin zawitał obraz „Ocean’s 8”, czyli kobieca odpowiedź na „Ocean’s Eleven”, gdzie Rihanna zagrała u boku Sandry Bullock, Cate Blanchett i Anne Hathaway.

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA