Ptakova w remixie Piony

Ptakova pracuje nad debiutanckim materiałem, a wspierają ją w tym m.in. Plan B, Przemek Puk i Kubi Producent.

Ptakova w remixie Piony
fot. Zosia Zija i Jacek Pióro © Wszelkie prawa zastrzeżone
Oceń jako pierwszy!

Ptakova opublikowała piosenkę “Czar” w remiksie Piony.

Ptakova, czyli Natalia Ptak, to pochodząca ze Śląska wokalistka, która wywodzi się ze sceny niezależnej – jej wczesne nagrania oscylowały wokół alternatywnego rocka, a później przyszedł czas na romans z brzmieniami elektronicznymi. Teraz Natalia jest gotowa na podbicie mainstreamu, ale na swoich zasadach – jej drogowskaz to nowoczesny, taneczny pop.

▸ Przeczytaj również: Rihanna: Zobacz pokaz bielizny (WIDEO)

Do tej pory Ptakova zasłynęła głównie featuringami, do których wnosiła napisane przez siebie teksty i linie melodyczne.

Jej największy sukces to utwór “Lawina”, przygotowany we współpracy z duetem producenckim Piona (podobnie jak dwa inne – “List” i “Alfabet”). Towarzyszył mu teledysk, który na YouTube obejrzano ponad pół miliona razy. Nagrywała też w kooperacji z Miuoshem i Jordahem oraz w ramach projektu Soxo.

W jej szerokim spektrum inspiracji mieszczą się z jednej strony tacy wykonawcy jak Rihanna, Katy Perry i Kanye West, a z drugiej są to m.in. SBTRKT, Little Dragon czy London Grammar. Aktualnie ze wsparciem doborowej stawki producentów (m.in. Plan B, Przemek Puk czy Kubi Producent) pracuje nad debiutanckim materiałem.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie