Rafał Mohr w teledysku The Dumplings

W roli głównej w klipie wystąpił aktor Rafał Mohr, a video zostało wyreżyserowane przez Piotra Matejkowskiego.

Oceń jako pierwszy!

Na tydzień przed premierą trzeciego albumu The Dumplings “Raj” zespół prezentuje teledysk do tytułowego utworu z tej płyty.

“Raj” to trzeci studyjny album duetu The Dumplings tworzonego przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Nowa płyta została w całości napisana, skomponowana i wyprodukowana przez twórców złotych “No Bad Days” i “Sea You Later”

▸ Przeczytaj również: Rihanna: Zobacz pokaz bielizny (WIDEO)

Muzycznie to wciąż elektropop w charakterystycznym dla The Dumplings stylu, ale w porównaniu do poprzednich produkcji jest zdecydowanie dojrzalej. Wszystkie teksty napisane na płycie są w języku polskim, co na pewno otwiera w karierze zespołu nowy rozdział.

– Nasza trzecia płyta to powrót do naszych czysto elektronicznych brzmień z czasów pierwszej płyty – napisali muzycy w oświadczeniu.

– Mniej w niej jednak jasnych lekkich brzmień, za to dużo mroku i tajemnicy. Zdecydowaliśmy się aby wszystkie teksty były po polsku. Można w nich znaleźć wiele odniesień do różnych tekstów kultury: m.in. filmu “Zapach kobiety”, literatury Tołstoja i Cortazara. Postawiliśmy również na krótką, ale treściwą formę, płyta ma 8 utworów.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Duet The Dumplings tworzą Justyna Święs i Kuba Karaś.

Muzyka formacji oscyluje między elektropopem a ambitnym popem. Ich debiutancka płyta “No Bad Days” pochodzi z maja 2014 roku i została wyróżniona Fryderykiem. W listopadzie 2015 roku premierę miał drugi album zespołu “Sea You Later”, promowany singlem “Kocham być z Tobą”, który dotarł do 5. miejsca Listy Przebojów Trójki. Zespół nagrał utwór “Oddychasz” do audiobooka “Lśnienie”.

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie