MUZOTAKTPłyty muzycznePremiera albumuPremiera - Najlepsze taneczne utwory na zimę!

Premiera – Najlepsze taneczne utwory na zimę!
P

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jeżeli jesteś fanem nowych brzmień i lubisz aktywnie spędzać wolny czas, to ten zestaw “Dance For Winter 2015” jest przygotowany właśnie dla Ciebie!

Nadszedł czas krótszych, chłodniejszych dni. Pora roku, za którą nigdy specjalnie nie tęsknimy. Za oknami zima i świat pokryty białym puchem. Jednak dla muzyki tanecznej, to zdecydowanie jeden z najlepszych okresów.

REKLAMA

Sylwester, karnawał, szalone imprezy i mnóstwo zabawy. W tych szczególnych momentach, przyda się kontynuacja naszej popularnej serii „Dance For…”, która właśnie ukazuje się w kolejnej, czwartej już odsłonie.

Wydawnictwo „Dance For Winter 2015”, to ponownie 20 klubowych hitów, które rozgrzeją Was do czerwoności!

Materiały promocyjne partnera

Znajdziecie tutaj m.in. „Strong Ones”, wielki przebój z szóstego autorskiego albumu Armina Van Buurena, doskonałą kompozycję „Atlantis”, od szwedzkiego mistrza Johna Dahlbäcka, słynny amerykański projekt Breathe Carolina i ich nowy singiel „Platinum Hearts”, trio Futuristic Polar Bears z imprezowym kawałkiem „Night Vision”, wielki talent ZAXX w produkcji „Guess Who”, kolejny świetny numer z trzeciego albumu Above & Beyond, mega pozytywny utwór „Feelin’ Good” od JYRA czy „The Road”, energetyczny hit Carla Nunesa.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA