Ariana Grande przerywa milczenie po śmierci Mac Millera (WIDEO)

Mac Miller randkuje z Ariana Grande
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Tydzień po śmierci Maca Millera, Ariana Grande pożegnała rapera na Instagramie.

Ariana Grande wrzuciła na profil film, w którym jest z Mac Millerem i oboje się śmieją. Artystka napisała też pożegnalny list do rapera.

– Uwielbiłam Cię od dnia, w którym się spotkaliśmy, gdy miałam 19 – napisała Ariana Grande.

– Nie mogę uwierzyć, że już cię nie ma. Naprawdę nie mogę tego pojąć. Tyle razy o tym rozmawialiśmy. Jestem taka smutna, że nie wiem co robić. Byłeś moim najdroższym przyjacielem przez tak długi czas. Ponad wszystko. Tak mi przykro, że nie mogłam tego naprawić, ani ulżyć Ci w bólu. Naprawdę chciałam. Jesteś najsłodszą duszą z demonami, na które nigdy nie zasłużyłeś. Mam nadzieję, że teraz Ci dobrze.

Mac Miller zmarł 8 sierpnia w wyniku przedawkowania. Raper miał 26 lat.

Mac Miller i Ariana Grande przez dwa lata byli parą. Do rozstanie doszło m.in. właśnie z powodu problemów z narkotykami rapera. Ariana Grande niemal od razu związała się z Petem Davidsonem.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

Mac Miller urodził się jako Malcolm James McCormick w Pittsburghu. W 2010 podpisał kontrakt z niezależną wytwórnią Rostrum Records i od razu ukazał sie jego debiutancki mikstejp “K.I.D.S”. w 2011 do sklepów trafiła debiutancka płyta “Blue Slide Park”. Album znalazł się na szczycie notowania Billboard 200. Działał też pod pseudonimami Delusional Thomas, Larry Lovestein czy The Velvet Revival. Jego ostatnia płyta to “Swimming” z sierpnia 2018 roku.

Ariana Grande zaczynała karierę jako gwiazda produkcji Disneya. Muzycznie zadebiutowała w 2013 roku krążkiem “Yours Truly”.

Rok później ukazał się promowany przebojem “Problem” zestaw “My Everything”, który w 20 krajach dotarł do top 10 list sprzedaży. Jej trzeci album, “Dangerous Woman”, miał premierę w maju 2016 roku. Ariana Grande nagrała też z Johnem Legendem piosenkę przewodnią do filmu “Piękna i bestia”. Jej najnowszy album “Sweetener” ukazał się 17 sierpnia.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!