Jennifer Aniston jest kluską z Dolly Parton

Jennifer Aniston w nowej pikantnej komedii
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Platforma Netflix kupiła prawa do komedii “Dumplin'” z Jennifer Aniston.

Bohaterką filmu jest nastolatka z nadwagą o imieniu Willowdean, którą matka nazywa tytułową Kluską. Dziewczyna nie ma problemów ze swoim wyglądem, choć jej matka Rosie przed laty została miss szkoły. Dziewczynie nie przeszkadzają uwagi dotyczące jej wagi do czasu, gdy spotka chłopaka o imieniu Bo, który może być nią zainteresowany. Teraz dziewczyna będzie musiała skonfrontować się z tym czy naprawdę nie zależy jej na wyglądzie i przedefiniować relacje z matką.

▸ Przeczytaj również: Bardzo niegrzeczna Mariah Carey! Aż kipi seksem (WIDEO)

Film powstaje na podstawie bestsellerowej powieści Julie Murphy z 2015 roku.

Jennifer Aniston gra Rosie a Danielle Macdonald sportretuje tytułowa bohaterkę. W filmie grają też Luke Benward, Odeya Rush, Dove Cameron, Harold Perrineau, Bex Taylor-Klaus oraz Ginger Minj.

Produkcja ma dość poważnie muzyczny charakter. Dolly Parton specjalnie na potrzeby filmu ponownie nagrała kilka swoich piosenek. Poza tym wokalistka napisała wspólnie z Lindą Perry sześć nowych piosenek, w których udzielają się Sia i Miranda Lambert. Na soundtracku zagrają też Alison Krauss, Elle King, czy Mavis Staples.

“Dumplin'” trafi do kin i do Netfliksa jeszcze w tym roku.

▸ Przeczytaj również: Sara Boruc-Mannei prezentuje kolejny singiel (WIDEO)

Dolly Parton
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie